• 8
Угрюмова Олена Юріївна

Угрюмова Олена Юріївна

Угрюмова Олена Юріївна,
викладач професійно-теоретичної підготовки
Центральноукраїнського вищого професійного училища
імені Миколи Федоровського

Використання електронних освітніх ресурсів на роках професійно-теоретичної підготовки:
електронний навчальний посібник «Бережливе виробництво»


8 Comments

Віктор

11.04.2019 at 12:18 pm

Електронний навчальний посібник «Бережливе виробництво», як на мене, має велике практичне значення. Актуальність, детальна розробка питань сучасних методів організації виробництва – ось основні риси даної роботи. В розробці застосовується досвід організації виробництва базових підприємств – Ельворті та “Гідросила”. Тому є впевненість, що не тільки викладачі а й здобувачі освіти із спеціальності “верстатник широкого профілю”( та іншіх спеціальностей машинобудівної галузі) із зацікавленістю та розумінням зустрінуть цей посібник.

    Лариса Червона

    11.04.2019 at 4:17 pm

    Даний навчальний електронний посібник представляє велику цінність для учнів та викладачів закладів професійної освіти. Унікальним є сам предмет “Бережливе виробництво”, який з`явився за вимогою наших роботодавців, має регіональний компонент та сприяє підготовці фахівців європейського рівня. Подібного посібника не існує, він є авторським, оригінальним, унікальним. Автор зібрала не тільки торетичний матеріал, а й наситила кожну тему практичними завданнями.

Тетяна Суріна

11.04.2019 at 9:31 pm

Цей посібник дуже зручний в користуванні. Здобувачі освіти мають можливість самостійно опрацьовувати матеріал та виконувати вправи на перевірку знань.

Олена Потерайко

12.04.2019 at 8:36 am

В електронному» посібнику «Бережливе виробництво» представлені широкі можливості ІКТ-технологій для формування компетентного випускника закладу професійної освіти та практичний аспект використання хмарних технологій. До речі, підручника з предмету «Бережливе виробництво» не існує, тому викладач узагальнила всі доступні теоретичні матеріали і наситила посібник практичними вправами на різних онлайн – платформах. Його електронна версія дає можливість використання на уроках, для виконання домашніх завдань та для дистанційного навчання.

Михайло Іванов

12.04.2019 at 9:11 am

В умовах впровадження елементів дуальної системи для підготовки висококваліфікованих робітників в ЦВПУ ім. Миколи Федоровського виникає потреба в сучасному дидактичному забезпеченні нових предметів, таких, як “Бережливе виробництво”. Авторська майстерність, знання ІТ-технологій, професіоналізм проглядаються у кожному розділі посібника. Велика подяка таким майстрам своєї справи!

Оксана

12.04.2019 at 9:19 am

Посібник створений з метою вивчення предмету “Бережливе виробництво”,який був введений в курс підготовки верстатників широкого профілю та операторів з програмним керуванням. Рекомендований даний курс до вивчення підприємствами-замовниками кадрів “Ельворті” та “Гідросила Груп” Даний посібник може бути використаний при підготовці й інших професій. Актуально, сучасно, творчо.

Олена

12.04.2019 at 11:01 am

Електронний посібник відкриває широкі можливості для навчання майбутніх кваліфікованих робітників. Легкий в доступі та простий у використанні, насичений практичними завданнями та дає можливість контролювати рівень засвоєння навчального матеріалу. Зручний для користування з будь-якого електронного пристрою. Сучасно, цікаво, перспективно.

Черемісова Т.М.

12.04.2019 at 11:08 am

В системі ПТО гостро постає проблема забезпеченності закладів сучасними підручниками та навчальними посібниками. Саме створення авторських навчальних посібників є актуальним. Електронний навчальний посібник з предмета ” Бережливе виробництво” , розроблений Угрюмовою О.Ю. , зручний у використанні, навчальний матеріал представлено у вигляді тексту із підсиленням наочності (малюнків, схем, мультимедійних презентацій та відео). Велика увага при розробці посібника приділена можливості організації різних видів самостійної роботи учнів та контролю їх знань. Так, як посібник розроблений автором за допомогою онлайнового серверу , це дає можливість організовувати навчальну діяльність учнів як в урочний час, так і при виконанні домашніх завдань та при дистанційному навчанні. Дуже приємно, що в нашій системі працюють такі творчі педагоги.

Leave a Reply

Відеоматеріали учасників