• 8
Макаренко Ірина Анатоліївна

Макаренко Ірина Анатоліївна

Макаренко Ірина Анатоліївна,
учитель хімії та біології
комунального закладу  «Навчально-виховне об’єднання природничо-

економіко-правовий ліцей –спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 –
позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

Використання елементів мультимедійних технологій на уроках природничого циклу

 


8 Comments

Зінзура Г. М.

08.04.2019 at 1:38 pm

Проведення майстер-класів педагогом Макаренко І. А. з проблеми “Використання елементів мультимедійних технологій на уроках природничого циклу” сприяє самоосвіті та творчому пошуку педагогів закладу, оволодіння ними технології моделювання сучасних уроків і сприяє підготовці до роботи в НУШ. Учитель формує в школярів компетентності ХХІ століття за допомогою соціальних сервісів Web 2.0, що дає змогу учням самостійно наповнювати контент до уроку. Це сприяє зацікавленості школярів і готує до свідомого вибору професії.

Дубівка О. О.

08.04.2019 at 1:43 pm

Педагог показала переваги та недоліки використання мультимедійних технологій на уроках природничого циклу, ознайомила з основними формами проведення мультимедійних уроків. Практика проведення онлайн тестування з використанням програми “Банк Тестов.Ру” дає змогу швидко і якісно оцінити рівень навчальних досягнень школярів.

Титаренко Юлія, Кропивницький ЗОШ 22.

08.04.2019 at 2:45 pm

Дуже корисна інформація щодо проведення уроків х використанням мультимедійних технологій, а також про цікавий спосіб оцінювання навчальних досягнень учнів.

Піжук О. С.

08.04.2019 at 3:48 pm

Педагог, дуже чітко і ясно пояснила всю інформацію, яка стосується мультимедійних технологій. Пояснила переваги їх використання, та саме як практично їх використовувати на уроці.
Банк тестів дуже зручний у використанні як для вчителів так і для учнів. Особливо зручно перевіряти дану роботу.
Дякую за цікаві знахідки.

Лариса

08.04.2019 at 4:09 pm

Дякую за корисну інформацію. На сучасному етапі інтеграція комп’ютерних технологій в педагогічний процес відкриває широкі можливості для його подальшого удосконалення та розвитку.

Олена

08.04.2019 at 9:22 pm

У коннцепції загальної середньої освіти зазначено: «Освіта ХХІ століття — це час переходу до високотехнологічного інформаційного суспільства, у якому якість людського потенціалу, рівень освіченості й культури всього населення набувають вирішального значення для економічного і соціального статусу країни». Тому сучасний урок вимагає від учителя пошуку нових методів подання інформації. Використання мультимедійних технологій якраз і допомагає підняти шкільний урок на якісно новий, сучасний рівень, сприяє розвитку дослідницьких, аналітичних, творчих здібностей не лише учнів, а й учителів. Щиро дякуємо вчителю за дуже інформативну лекцію!

Наталія

08.04.2019 at 9:40 pm

Дякую за цікавий та змістовний матеріал. Успіхів та творчих злетів!!!

Марцеліна Пахолівецька

09.04.2019 at 1:05 pm

Підтримую коментар Олени, що використання мультимедійних технологій якраз і допомагає підняти шкільний урок на якісно новий, сучасний рівень, сприяє розвитку дослідницьких, аналітичних, творчих здібностей не лише учнів, а й учителів. Вчитель зміст уроку подає логічно. чітко й послідовно. Відеоматеріал має практичне спрямування. спонукає педагогів до пошуку продуктивних форм, методів, технологій організації освітнього процесу, забезпечення високого професійно значущого результату. Успіхів Вам, Ірино Анатоліївно, на освітянській ниві.

Leave a Reply

Відеоматеріали учасників