• 127
Крамаренко Оксана Олексіївна

Крамаренко Оксана Олексіївна

Крамаренко Оксана Олексіївна,
методист Центру методичної та соціально-психологічної служби
управління освіти Міської ради міста Кропивницького

Моделювання ефективної методичної роботи
з вчителями початкових класів міста Кропивницького

в умовах впровадження Концепції «Нова українська школа»

 


127 коментарів

Ольга Наумець, методист ЦМСПС

08.04.2019 at 9:59 am

Оксано Олексіївно! В цю відеопрезентацію Ви вклали свій величезний досвід, знання і великі зусилля. ВИ надзвичайно талановитий, креативний методист. Добре знаєте і вмієте робити свою справу. Спасибі Вам за невтомну щедру працю. Бажаю нових творчих досягнень!

Лілія

08.04.2019 at 10:22 am

Дякуємо за допомогу у впровадженні Концепції «Нова українська школа» в навчальних закладах

Анастасия

08.04.2019 at 10:46 am

Використання нових методів в умовах впроваджененя Концепції “Нова українська школа” у закладах освіти

Коваленко Наталія

08.04.2019 at 11:58 am

Завжди цікаво та корисно почути думки колег.Дякую .

Наталія

08.04.2019 at 12:53 pm

Оксано Олексіївно, дякуємо за надану методичну допомогу щодо впровадження Коцепції НУШ. Проведені заходи були цікавими та корисними.

Ірина, ЗОШ 2

08.04.2019 at 12:59 pm

Особливості професійної діяльності вчителя початкових класів сьогодні визначаються необхідністю оволодіння компетентностями для роботи в умовах запровадження Концепції „Нова українська школа”. Дуже добре, коли є можливість підвищувати свій рівень фахової майстерності, беручи участь в конференціях, тренінгах, семінарах тощо, вивчаючи і впроваджуючи в роботу досвід колег. Звичайно, чудово, коли можна працювати в онлайн режимі, здобуваючи корисну інформацію, консультації, економлячи свій час.

НВО № 32 м. Кропивницький. Хомко Олена Петрівна

08.04.2019 at 1:34 pm

Відеоматеріал Крамаренко О.О. розкриває перед нами весь діапазон роботи методичної служби м. Кропивницького з учителями початкових класів в умовах впровадження Концепції “Нова українська школа”. Плідно працюють учителі-початківці, про це свідчать ті методичні заходи, які були проведені протягом 2017-2019 років. Методист вдало поєднує ІКТ та живе спілкування в організації системної, продуманої, плідної та творчої роботи з педагогами. Дякую!

Євген Лазовік

08.04.2019 at 2:07 pm

Концепція НУШ передбачає принципи дитиноцентризма і наставництва. В той самий час НУШ вимагає наявності вчителів-фахівців, постачальників нових освітніх послуг для людей покоління Z. Таких спеціалістів мають підготовити досвідчені тьютори-методисти. Саме за умов методичного наповнення змісту освіти можливим є впровадження НУШ в сучасних з школах.
ЗШ #22, м.Кропивницький

Каграманян Наталія, ЗОШ І ст. №37

08.04.2019 at 2:33 pm

Дякуємо Вам, Оксано Олексіївно, за методичний супровід вчителів в умовах впровадження Концепції «Нової української школи», за різноманітність творчих форм роботи. Особливо семінари-практикуми на яких здійснювалася підготовка педагогів міста до роботи в умовах впровадження концепції «Нова українська школа», за змістовні курси, майстер – класи, роботу творчої групи тощо. Ви завжди у своїй діяльності є новатором. Натхнення та успіхів Вам у роботі.

Галущенко Віра, Денисенко Світлана, ЗОШ №37

08.04.2019 at 2:53 pm

Ми вдячні Оксані Олексіївні за креативність у роботі, за постійну методичну онлайн- допомогу в групі “Вчителі початкових класів”, за змістовний відео-матеріал.
Творчих успіхів у роботі!

НВО “Мрія” Бондаренко Тетяна

08.04.2019 at 2:57 pm

Дякуємо за урізноманітнення варіантів організації навчального простору в класі в умовах Нової української школи. Ваша робота допомагає вчителям впроваджувати в освітній процес різні методи навчання, опановувати матеріал інтерактивно, цікаво та наочно, розвивати уміння та навички, що забезпечать у майбутньому здатність учням успішно навчатися.

Дадонова Т. В.

08.04.2019 at 3:10 pm

Організація роботи методичної служби вчителів початкових класів ЦМСПС управління освіти Міської ради м. Кропивницького, особливо в рамках НУШ, заслуговує найвищої з оцінок. Сучасно. креативно, корисно, оперативно… Дякуємо за турботу про вчителя.

Людмила

08.04.2019 at 3:22 pm

Дякуємо Вам, Оксано Олексіївно, за різноманітні форми роботи. Крім знань Ви можете створити чудову атмосферу. Ви відкрили для вчителів цілий світ нових можливостей.

Марцеліна Пахолівецька

08.04.2019 at 3:43 pm

Відеоматеріал містить систему роботи методиста щодо підготовки вчителя в умовах Нової української школи. Оксана Олексіївна продукує оригінальні, інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми проведення різних форм методичної роботи. На допомогу вчителю першого класу нею підготовлений практичний матеріал щодо реалізації Нової української школи, який висвітлюється на сайті ЦМСПС. Цінність відеоматеріалу в тому, що методист демонструє сучасну й ефективну систему методичної роботи з вчителями початкових класів і дає можливість методистам порівняти результати своєї праці з даними напрацюваннями. Дякую, що Ви у мене є, бажаю успіхів на методичній ниві.

Басиста А.Л.

08.04.2019 at 3:49 pm

Дякую Вам, Оксано Олексіївно за Вашу плідну роботу, за те, що допомагаєте нам входити в НУШ підготовленими до змін, з величезним багажем знань і умінь. Створені Вами кейси – це допомога нам для проведення якісних цікавих уроків. Практичні уміння отримані на майстер-класах, конференціях, засіданнях – дуже потрібні та необхідні у нашій роботі. Ви невтомна трудівниця, яка надихає на самовдосконалення та професійний ріст і розвиток. Творчих Вам успіхів.

Табальчук Світлана

08.04.2019 at 3:54 pm

Відеоматеріали Крамаренко О.О. розкривають стратегію неперервного навчання та професійного зростання вчителів в умовах реформування та створення Нової української школи. Щиро дякую Вам, Оксано Олексіївно, за сучасні підходи до організації методичної методичної роботи, створення сприятливих умов для підготовки педагогів і забезпечення багатовекторної інтелектуальної діяльності кожного.

Зош 37, Дигас Олена

08.04.2019 at 4:03 pm

Дякуємо Оксані Олексіївні за надану методичну допомогу вчителям в умовах впровадження Концепції “Нова українська школа”, за проведені цікаві і корисні заходи.

ЗОШ 37, Горчинська Н.

08.04.2019 at 4:12 pm

Дякуємо Вам, Оксано Олексіївно, за постійну допомогу в групі ,, Вчителі початкових класів”, за змістовні курси, різноманітні форми роботи. Творчих успіхів у роботі.

Олена Кваша ЗОШ 37

08.04.2019 at 4:14 pm

Оксано Олексіївно,дякуємо за змістовний виступ, за те, що надихаєте нас у роботі!

Лариса Р.

08.04.2019 at 4:25 pm

Дякуємо за якісний методичних супровід роботи вчителів початкових класів міста, які з цього навчального року почали діяти за програмою Нової української школи.

Ірина Лихошерстова

08.04.2019 at 4:25 pm

Робота, описана у відео, проводиться дійсно на високому рівні з використанням новітніх методів та прийомів. Адже нових підходів у навчанні потребують не лише учні, а й вчителі. Тільки вмотивований вчитель, який надихнувся після тренінгів, практичних занять може принести в клас щось дійсно нове та цікаве. Дякуємо, Оксано Олексіївно, за те, що допомагаєте опанувати потрібні знання та компетенції, крокуєте поряд з нами, направляючи на вірний напрямок, надихаєте та підтримуєте!!!

Анна Скирда

08.04.2019 at 4:33 pm

Шановна Оксана Олексіївно, дякую за дуже влучний виступ, за постійну методичну допомогу у вирішенні нагальних питань. Щиро вдячна за співпрацю.

Наталія Коротенко, Мрія

08.04.2019 at 4:49 pm

Оксано Олексіївно, дякуємо за надану методичну допомогу щодо впровадження Коцепції НУШ. Проведені Вами заходи були цікавими та корисними. Творчих успіхів.

Ірина Марченко

08.04.2019 at 4:52 pm

Відеоматеріали Крамаренко О.О. допомагають професійному становленню вчителя Нової Української школи, адже перший напрям методичної роботи на сучасному етапі – закласти міцний «фундамент» змін, сприяти усвідомленню вчителями ціннісних засад реформи, оновленню змісту та технологій освітнього процесу. Особлива подяка за нестандартні форми проведення занять, тренінгів, семінарів, за іскорку душі, яку Ви вкладаєте у них, новаторство та творчість.

Лішенко Т.В., НВО “Мрія”

08.04.2019 at 5:01 pm

Матеріал, представлений Крамаренко О.О., є великою методичною допомогою в період впровадження Концепції “Нова українська школа”. Робота, що проводиться, поєднує ІКТ, діяльність та живе спілкування досвідчених педагогів та молоді під час семінарів – практикумів, майстер-класів, відеоконференцій. Кожна зустріч проведена сучасно та креативно, що дає змогу поділитися досвідом та напрацюваннями з колегами. Бажаю Вам міцного здоров’я та успіхів подальшій роботі.

НВО “Мрія” Руденко Олександр

08.04.2019 at 5:14 pm

Дуже корисний матеріал, як для молодих вчителів, так і для вчителів з досвідом.

НВО ” Мрія” Вовченко Наталія

08.04.2019 at 5:23 pm

Дякуємо за те, що турбуєтесь про вчителів. Сучасно та креативно.

Оксана НВО 31

08.04.2019 at 5:31 pm

Дякуємо Вам, Оксано Олексіївно, за методичну допомогу, за ознайомлення з сучасними підходами до навчання, за цікаві та корисні семінари. Ви докладаєте максимум зусиль для розвитку педагогів. Бажаємо Вам нових творчих пошуків і здобутків, успіхів і перемог на нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху!

Ірина, КЗ”НВО””Мрія”

08.04.2019 at 5:44 pm

Дякую за Ваш труд. Добре, коли є такий активний і креативний наставник. З Вами завжди цікаво і пізнавально. Нових ідей Вам і нових досягнень.

Ірина

08.04.2019 at 5:48 pm

Оксано Олексіївно, величезна Вам подяка за змістовні та необхідні тренінги, курси. Вони дійсно допомогли нам адаптуватися та підготуватися до роботи з сучасними дітьми. Бажаю Вам творчої наснаги та ще більше креативних ідей. Дякую.

Кріпака Світлана, НВО “Мрія”

08.04.2019 at 5:49 pm

Оксано Олексіївно, дякую Вам за плідну та наполегливу роботу. Ваші методичні рекомендації завжди доречні. Зазначені вами форми та методи роботи дійсно сприяють оптимізації робочого часу і розвитку творчості вчителя. Це не просто слова, адже всі заходи, проведені Вами, сучасні, дієві, змістовні. Дякую за турботу про нас.

Ткаченко Т.В., КЗ《НВО《Мрія》м.Кропивницький

08.04.2019 at 5:56 pm

Велика вдячність Оксані Олексіівні за чудову організацію роботи вчителі м.Кропивницького.Організовуючи цю роботу набираєшся досвіду,впевненості,що ти рухаєшся в правильному напрямку. То ж натхнення Вам у роботі,а ми завжди Вас підтримаємо.Дякую.

Світлана Стеба

08.04.2019 at 6:10 pm

Щиро дякую, Оксано Олексіївно, за цікаві, змістовіні, сучасні і такі потрібні нам новинки сучасної педагогіки, якими Ви залюбки з нами ділитеся на семінарах, курсах та тренінгах. Ваш невичерпний ентузіазм, розум та рух вперед є прикладом і стимулом для систематичного розвитку і творчого пошуку інших педагогів. Успіху Вам, здоров’я, наснаги, творчих здобутків у такій нелегкій справі!

Людмила

08.04.2019 at 6:15 pm

Бути вчителем учителів завжди було почесно і відповідально. Оксано Олексіївно ,Ви своєю творчістю, оптимізмом,наполегливістю надихаєте і нас на постійний пошук у педагогічній діяльності- “навчаючи учитись”.Бажаю Вам творчої наснаги,нових ідей, нових досягнень.

Дехтяренко Валентина НВО №35

08.04.2019 at 6:25 pm

Актуальність статті беззаперечна, адже НУШ потребує і нового вчителя, фахівця, здатного до креативної діяльності, відповідного реагування на вимоги часу, поглиблення і вдосконалення професійних компетенцій, високої світоглядної культури, духовно – морального обличчя тощо. Становлення вчителя НУШ є головним завданням методичної роботи в закладах. Дякую за змістовний матеріал. Успіхів у роботі!

Дехтяренко Валентина НВО №35

08.04.2019 at 6:26 pm

Становлення вчителя НУШ є головним завданням методичної роботи в закладах. Актуальність статті беззаперечна, Дякую за змістовний матеріал. Успіхів у роботі!

Олена Ро манушко, НВО”Мрія ”

08.04.2019 at 6:30 pm

Дякую за Вашу допомогу у підготовці молодих вчителів,. Вдячна за змістовну працю, креативність. Вам наснаги у Вашій роботі, здоров’я.

Проскура Світлана Миколаївна, КЗ “НВО І-ІІІ ступенів “Мрія”

08.04.2019 at 6:40 pm

Креативний підхід, сучасні методи роботи в сучасній школі, пошук нових ідей та впровадження новітніх освітніх технологій!

Тихомирова М.О.КЗ« НВОІ-ІІІ ступенів« Мрія

08.04.2019 at 6:47 pm

Оксано Олексіївно!Дякую Вам за проведену величезну методичну роботу, спрямовану на допомогу молодим вчителям.З вашою підтримкою ми робимо свої перші професійні кроки.

Лариса Нестеряк, НВО №32

08.04.2019 at 6:50 pm

Щиро дякую Вам, Оксано Олексіївно, за плідну працю, життєву спрямованість, готовність надати кваліфіковану допомогу щодо підвищення рівня професійної компетентності вчителя, за навчання та підготовку педагогів до роботи в Новій українській школі. Бажаю Вам нових творчих злетів, успіхів у всіх починаннях, спрямованих на зміцнення престижу професії вчителя, розвиток освіти.

Яна НВО 32

08.04.2019 at 6:54 pm

Дякуємо за Вашу працю, поради. Вони дійсно корисні та надихають на творчість.

Наталія Вікторівна

08.04.2019 at 7:09 pm

Новий час потребує, безумовно, змін. Хоча я не вчитель початкових класів, постійно цікавлюся змінами в НУШ. Із задоволенням ознайомилася з формами та методами роботи, які дають новий поштовх до творчої діяльності вчителя сьогодні. Дякую за методичний супровід роботи вчителів початкових класів міста, які працюють уже сьогодні в НУШ. Ініціативність, активність, креативність, різносторонній підхід до дитини, тренінги, науково-практичні семінари – це дійсно повинно дати позитивні результати роботи. Всім нам творчої наснаги.

Горбенко В.В. НВО I-III ст.,,Мрія,,

08.04.2019 at 7:12 pm

Спасибі за змістовний та цікавий матеріал,цікаві та змістовні курси, готовність поділитися своіми напрацюваннями.успіхів у роботі

Горбенко В.В. НВО I-III ст.,,Мрія,,

08.04.2019 at 7:19 pm

Сучасний вчитель має бути готовий навчити дітей бути гнучкими у змінах.Щоб це вдалося треба бути самому зразком.Спасибі,що завжди допомагаєте тренінгами та курсами цього досягти.Спасибі за плідну працю.

НВК №26

08.04.2019 at 7:20 pm

Оксано Олексіївно, щиро дякуємо за надання кваліфікованої методичної допомоги, за креативність у роботі, творчість та оптимізм, яким Ви заряджаєте нас.
Творчої наснаги, здоров’я, успіхів Вам у подальшій роботі.

Оксана Можна,НВК №34

08.04.2019 at 7:21 pm

Дякую Вам, Оксано Олексіївно, за методичний супровід вчителів щодо роботи в умовах НУШ, за різноманітність творчих форм роботи . Ми, вчителі, розуміємо відповідальність щодо підвищення психологічної і педагогічної культури, розуміння дитини та націлені на творчий підхід щодо реалізації поставлених реформою завдань освіти. Успіхів у роботі !

НВК №26

08.04.2019 at 7:22 pm

Оксано Олексіївно, щиро дякуємо за надання кваліфікованої методичної допомоги, за креативність у роботі, творчість та оптимізм, яким Ви заряджаєте нас
Здоров’я, успіхів, творчих злетів Вам у подальшій роботі.

Горячова Світлана

08.04.2019 at 7:23 pm

Дякую за Вашу допомогу у підготовці молодих вчителів.Вдячна за змістовну працю, креативність. Вам наснаги у Вашій роботі. НВО І-ІІІ ступенів «Мрія».

Світлана Цуркан. НВО 32

08.04.2019 at 7:29 pm

Дистанційні форми роботи значно підвищили професійний розвиток педагогів у цьому навчальному році. Семінари-практикуми та тренінги з впровадження Концепції “Нова українська школа” поповнили скарбничку і молодого і досвідченого педагога. Дякуємо методичному центру і Вам, Оксано Олексіївно, за постійну допомогу у підвищенні фахового рівня. Натхнення та успіхів у подальшій роботі.

Рагозіна Ольга Вячеславівна

08.04.2019 at 7:43 pm

Учителі початкових класів Наукового ліцею щиро дякують Оксані Олексіївні за змістовний, цікавий і актуальний матеріал. Адже саме від вчителя, його особистісних характеристик залежить реалізація навчальних планів, якість освітніх послуг, виховання учнів як у процесі навчання, так і в позанавчальний час. Тому вирішення проблеми формування особистості сучасного вчителя видається і нам завданням невідкладним.
Надзвичайно важливий обмін думками, досвідом, творчими наробками для якнайшвидшого впровадження концепції НУШ в практику.
Дякуємо Вам за плідну роботу. Ваші різноманітні заходи надання кваліфікованої методичної допомоги завжди цікаві, інноваційні і дієві.

Бабич Оксана, НВО №32

08.04.2019 at 7:49 pm

Хотілося б висловити щиру вдячність Оксані Олексіївні за її працю. Ви талановита, креативна людина, завжди знаходите нові ідеї. Бажаю вам наснаги у вашій роботі.

Строганова В.В.

08.04.2019 at 8:03 pm

Дякую за слушні методичні поради, корисну інформацію, цікаві ідеї. Натхнення вам та творчих злетів. КЗ НВО І-ІІІ ступенів “МРІЯ”

Шабанова С. П. ЗОШ I – IIIст. №4

08.04.2019 at 8:19 pm

Дякую,Оксано Олексіївно , за Вашу творчу і надзвичайно корисну роботу , за постійну підтримку та допомогу ,за змістовний, цікавий і актуальний матеріал. Ви є справжнім фахівцем своєї справи. Здоров’я, успіхів, творчих злетів.

Гайворонская Оксана

08.04.2019 at 8:21 pm

Спасибо Оксане Алексеевне за интересный и актуальный материал.
Творчества и успехов в дальнейшей работе.
КЗ НПО l-lll ступеней “Мечта”

Лисиціна Галина

08.04.2019 at 8:24 pm

Відеоматеріали Крамаренко О.О. показують плідну роботу методиста. Оксана Олексіївна демонструє у відеовиступі сучасні підходи до організації методичної роботи, які допомагають вчителям в умовах НУШ. Надають їм величезний багаж знань і вмінь.

Кондратенко О.О. НВО “Мрія “

08.04.2019 at 8:26 pm

Дякуємо за надану методичну допомогу щодо впровадження Концепції НУШ. Практичні уміння отримані на майстер- класах необхідні у нашій роботі. Заходи були цікавими та корисними. Творчих Вам успіхів у роботі.

Юлія Сидоренко “Мрія”

08.04.2019 at 8:34 pm

Спасибі за корисний та цікавий матеріал.Ваші методичні рекомендації актуальні,дієві та змістовні.Бажаю вам творчого натхнення у вашій роботі.

Ірина

08.04.2019 at 8:35 pm

Дякую за креатив, корисні поради, підтримку і допомогу. Семінари, які Ви проводите для нас-вчителів надихають нас на творчість і реалізацію завдань НУШ. Дякую за змістовний матеріал! Натхнення й успіхів у роботі!

Оксана Миколаївна

08.04.2019 at 8:37 pm

Особлива подяка Оксані Олексіївні за кваліфікаційну допомогу як у питаннях теорії, так і в практичній діяльності впровадження концепції НУШ.

Гришко Лариса Петрівна

08.04.2019 at 8:38 pm

Оксано Олексієнко, дякуємо за цікаві та завжди змістовні матеріали,які ви надаєте безвідмовно.

Слепцова Т. М., гімназія ім. Олени Журливої

08.04.2019 at 8:38 pm

Корисно було дізнатися про досвід впровадження Концепції НУШ у молодшій школі, адже наступні ми – середня й старша ланка.

Світлана Батрак НВК 34

08.04.2019 at 8:38 pm

Щиро дякую Вам за постійну методичну допомогу, за заняття і тренінги з яких взяла для себе багато цікавої і пізнавальної інформації, яку зможу використати у своїй роботі із сучасними дітьми.
Відео змістовне і корисне. Ваша діяльність дуже потрібна. Спасибі за все!

Кокош О.М. НВО №8

08.04.2019 at 8:46 pm

Організована вами робота методичної служби вчителів початкових класів дуже якісна і ґрунтовна. А проведені семінари і тренінги були цікавими, змістовними та корисними. Дякуємо вам, Оксано Олексіївно, за надану методичну допомогу щодо реалізації Концепції Нової української школи.

Німченко Н.В. НВК:ЗОШ № 34

08.04.2019 at 8:51 pm

Дякуємо Вам, Оксано Олексіївно, за методичний супровід вчителів в умовах впровадження Концепції «Нової української школи», за різноманітність творчих форм роботи. Відео змістовне і корисне.

Ірина Гриценко, «Мрія»

08.04.2019 at 8:57 pm

Дякую, Оксано Олексіївно, за Вашу роботу, за Ваші творчі ідеї. Ваша робота надихає кожного вчителя початкових класів.

Вікторія

08.04.2019 at 9:14 pm

Мені було близьким виступ Оксани Олексіївни, так, як сама була не раз учасником семінарів та практикумів, яке було організовано в межах нашого міста. Час йде вперед і висуває свої вимого до організації методичної роботи з вчителями початкових класів. Саме завдяки вам, Оксано Олексіївно, використані ефективні форми роботи з вчителями, де немає відриву від навчально-виховного процесу. В умовах впровадження Концепції «Нова українська школа» саме завдяки вам, ми мали можливість поспілкуватися з вчителями – пілотниками, дізнатися нові і дієві форми та прийоми роботи з учнями НУШ. Дякуємо за чудово організовану роботу з вчителями міста.

Руда Катерина НВК 34

08.04.2019 at 9:21 pm

Оксано Олексіївно! Ваш професіоналізм надихає. Дуже вдячна за Вашу педагогічну працю та за цікаві матеріали, які допомагають мені у професійній сфері.
Дякую за методичну підтримку !

Уляна Солопова НВО №16

08.04.2019 at 9:21 pm

Дякуємо Вам, Оксано Олексіївно, за величезний багаж цікавих та нових ідей для вчителів початкових класів у впровадженні концепції Нова українська школа.

Юлия

08.04.2019 at 9:30 pm

Дякую за надану методичну допомогу щодо впровадження Концепції НУШ.За Вашу творчу і надзвичайно корисну роботу , за постійну підтримку та змістовний, цікавий і актуальний матеріал. Ви є справжнім фахівцем своєї справи.Натхнення й успіхів у роботі!

Валентина. НВО № 31

08.04.2019 at 9:32 pm

Оксано Олексіївно, дякую за змістовну роботу! Успіхів Вам у подальшій роботі! Змістовний та цікавий матеріал є актуальним для сучасного вчителя, від якого Нова українська школа вимагає бути компетентним і йти в ногу з часом.

Олена Єрьоменко

08.04.2019 at 9:44 pm

Щиро вдячна Оксані Олексіївні за мудрі поради, підтримку. Ваша енергійність, творічість надихає на вдосконалення. Різноманіття сучасних форм роботи з педагогами вражає. Бажаю успіху і нових звершень.

Світлана, НВО №31

08.04.2019 at 9:45 pm

Дякуємо за методичну допомогу у підготовці до забезпечення професійного розвитку та підвищення рівня професійної компетентності вчителів, НУШ.

Людмила

08.04.2019 at 9:52 pm

Оксано Олексіївно, дякую вам за методичну роботу з вчителями початкових класів міста Кропивницького в умовах впровадження Концепції «Нова українська школа». Школа потребує змін, вчителю необхідна підтримка, Саме ви є Ви завжди у своїй діяльності є новатором НУШ. Ваша діяльність дуже потрібна. Спасибі за все!

Бєдіна Наталія

08.04.2019 at 9:54 pm

Хочу висловити велику подяку Оксані Олексіївні за плідну творчу працю, за надання методичної допомоги вчителям і молодим і з досвідом, які працюютьв умовах НУШ. Є чому вчитися на різноманітгих заходах, обмінюватися думками, педагогічним досвідом, ідеями. Це завжди цікаво і актуально

Лелеківська гімназія, Петруляк Оксана

08.04.2019 at 9:57 pm

Дякуємо, Оксано Олексіївно, за те, що допомагаєте опанувати потрібні знання та компетенції в умовах впровадження Концепції «Нова українська школа». Відео змістовне і корисне. Натхнення й успіхів у роботі!

Ольга, ЗОШ 22

08.04.2019 at 10:00 pm

Дякуємо Оксані Олексіївні за надану методичну допомогу вчителям посаткових класів в умовах впровадження Концепції “Нова українська школа”. Семінари, підготовчі тренінги, ваша робота на сторінці соцмережі Facebook, блог є актуальними, корисними, цікавими, доступними для підвищення самоосвіти вчителя.

Дарья Солонченко

08.04.2019 at 10:04 pm

Дякую за дуже цікаву інформацію. Поради дійсно корисні та дієві! Ви надихаєте працювати та застосовувати щось нове !

Руденко Лариса

08.04.2019 at 10:04 pm

Оксано Олексіївно! Дякуємо за методичну допомогу щодо впровадження Концепції НУШ . Нова школа потребує нового творчого вчителя. Ви своєю роботою допомагаєте професійному зростанню педагогів, збагачуєте новими технологіями навчання та виховання. Вдячні Вам за родзинки педагогічної майстерності!

Віра Купріянова, Гімназія імені Олександра Пушкіна

08.04.2019 at 10:19 pm

Новій українській школі потрібен учитель, котрий працює у форматі творчих пошуків, що ґрунтуються на здобутках традиційної методики, і водночас, мають інноваційні елементи, педагог, самовмотивований не на репродукцію, а не експеримент, дослідження, новаторство. Форми і методи методичної роботи, організовані і проведені в партнерстві з Оксаною Олексіївною допомагають всім членам нашої спільноти саме так і розвиватися. Дякую Вам! Успіхів і наснаги!

Надія

08.04.2019 at 11:17 pm

Дуже важливо для вчителя під час реформ та нововведень мати методичну підтримку, кваліфіковану і суттєву. Дякуючи команді фахівців на чолі з Оксаною Олексіївною ми впевнені в своїх силах і готові до плідної роботи . Успіхів вам і творчої наснаги! Дякую!

Кашпуровська Наталія

08.04.2019 at 11:24 pm

Відеоматеріал розкриває всю систему методичної роботи з вчителями початкових класів, різні форми і методи роботи, особливо у сучасній НУШ. Дякуємо за Вашу роботу.

Тетяна Вдовиченко

09.04.2019 at 12:05 am

Оксано Олексіївно, дякуємо за надану методичну допомогу щодо впровадження Концепції НУШ. Система роботи, яку ви проводите для вчителів змістовна, якісна, цікава та корисна. Забезпечення методичною підтримкою прослідковуєсться постійно. Дякуємо за Вашу творчу працю!

Тетяна Будяк НВК 34

09.04.2019 at 12:11 am

Дякуємо Вам, Оксано Олексіївно, за сучасні, різноманітні, цікаві форми роботи з педагогами. Та Вашу кваліфіковану методичну підтримку. Успіхів Вам і творчої наснаги!

СЗШ № 14 Царенко Марина Олександрівна

09.04.2019 at 6:52 am

Дуже цікавий відеоматеріал. Дякуємо вам за таку інформацію.

Коваленко Ольга Олександрівна

09.04.2019 at 9:27 am

Оксано Олексіївно!Дякую за цікавий,практичний матеріал та надану методичну допомогу щодо впровадження Концепції НУШ.

Олександр

09.04.2019 at 10:58 am

Дякую за поради щодо впровадження концепції НУШ !!!!!!!!!!!!!!!!

Антоніна

09.04.2019 at 4:28 pm

Дякуємо Вам, Оксано Олексіївно за надану методичну допомогу вчителям посаткових класів в умовах впровадження Концепції “Нова українська школа”. Ви проводите величезну роботу, спрямовуєте вчителів – “першопрохідців”, є дороговказом у складному світі новаторства. Натхнееня Вам !!!!!!

Соколова О.С.

09.04.2019 at 5:59 pm

Цікавий та змістовний відеоматеріал! Дякую за методичну підтримку вчителів – початківців, які впроваджують Концепцію ” Нова українська школа”

Назаренко Л.М., НВОЛШДНЗ “Вікторія -П”

09.04.2019 at 8:12 pm

Дякую за надану методичну допомогу щодо впровадження Коцепції НУШ. Різноманіття сучасних форм роботи з педагогами вражає, надихає на вдосконалення. Бажаю успіху і нових звершень.

Зоя Стукаленко ЦДПУ

10.04.2019 at 9:45 am

Дякую автору за невтомну і натхненну працю. Ваше відео дійсно надихає молодь до власного самовираження та інноваційних підходів у роботі.

Вчителі початкових класів ЗШ №29 м.Кропивницького

10.04.2019 at 11:30 am

Відеоматеріал Крамаренко О.О. розкриває перед нами весь діапазон роботи методичної служби м. Кропивницького з учителями початкових класів в умовах впровадження Концепції “Нова українська школа”. Плідно працюють учителі-початківці нашого міста, про це свідчать ті методичні заходи, які були проведені протягом останніх років. Методист вдало поєднує ІКТ та живе спілкування в організації системної, продуманої, плідної та творчої роботи з педагогами. Дякуємо!

Лєщенко Олена

10.04.2019 at 8:57 pm

Дякую, Оксано Валеріївно, за вашу титанічну працю, за ваші творчі креативні напрацювання. Ви передаєте молодому поколінню свої знання, виховуєте творчих вчителів майбутнього, вчителів НУШ. Бажаю Вам сил, здоров’я, натхнення в подальшій роботі!!! ДЯКУЮ!!!

Сторчаус Сергій Дмитрович

12.04.2019 at 11:57 am

Оксано Олексівно, вчителі початкових класів та керівники навчальних закладів завжди з цікавістю знайомляться з Вашими рекомендаціями. Ви практик і сучасний педагог. Бажаю Вам успіхів на педагогічній ниві.

Бреус Віра

12.04.2019 at 1:00 pm

Уважно відстежені актуальні тенденції в галузі освіти. Робота засвідчує, що методист акумулює і генерує нові ідеї, ініціативи, які сприяють удосконаленню методичної роботи з учителями початкових класів.

Каліч Н.В., Вакуленко В.М., Іващенко А.Д., Левицька В.А., Штефан А.В. Козацька гімназія.

12.04.2019 at 1:35 pm

Шановна Оксано Олексіївно, вдячні Вам за організовану та проведену на високому рівні методичну роботу з вчителями початкових класів по підготовці та впровадженню стратегій та прийомів НУШ. Семінари- практикуми, які ви проводите, завжди відзначаються новизною підходів та змістовністю. Вони надихають нашу спільноту на творчу роботу.

Оксана Крамаренко, методист ЦМСПС м. Кропивницький

12.04.2019 at 8:17 pm

Шановні друзі, колеги! Хочу подякувати всім за вашу високу оцінку моєї роботи. Ми з вами разом робимо одну велику справу. Кожен відгук, кожне ваше слово для мене цінне, адже, вселяє впевненість у тому, що ми на вірному шляху. Саме це надихає до подальшого саморозвитку та вдосконалення моєї майстерності як методиста, так і педагога. Особливо хочеться висловити слова вдячності організаторам відеофестивалю «Педагогічний креатив» за надану можливість продемонструвати свої напрацювання, а також познайомитися з цікавими ідеями інших учасників фестивалю. Усі представлені роботи яскраві, цікаві, креативні. Вони, якнайкраще, демонструють небайдужість авторів до реформування сучасної освіти та прагнення удосконалювати свою власну педагогічну майстерність. Успіхів усім нам!

PeterElozy

11.01.2020 at 11:31 pm

Hello, awareness you http://cialisxtl.com in judge to tidings! generic cialis
viagra online pharmacy

Waynemon

15.01.2020 at 9:45 am

Cialis cialis online pharmacy cialis erections

Waynemon

19.01.2020 at 10:40 am

Cialis cialis discount card cialis discount card

Waynemon

22.01.2020 at 11:16 am

Cialis cialis going generic in 2019 in us liquid cialis

Waynemon

27.01.2020 at 1:10 pm

Cialis where to bay cialis (tadalafil) pills 80mg cialis erection penis

RobertAlodo

30.01.2020 at 8:26 pm

can you buy levitra from canada cialis without a prescription buy cialis tablets uk

RobertAlodo

02.02.2020 at 6:37 pm

legal to order viagra online cialis sales history buy genuine viagra

RobertAlodo

06.02.2020 at 12:35 am

viagra sale united states buy levitra online prescription buy cheap viagra cialis

RobertAlodo

09.02.2020 at 3:08 am

viagra sale walgreens meds sale levitra discount cialis and viagra

RobertAlodo

12.02.2020 at 3:09 am

cialis cheap australia buy generic cialis canada viagra cheap to buy

queennaky

13.02.2020 at 7:15 am

cheap viagra fast shipping п»їcialis order brand cialis online

queennaky

19.02.2020 at 5:41 am

buy cialis tijuana does medicaid cover cialis cialis over the counter

queennaky

21.02.2020 at 11:48 pm

cheapest cialis au generic cialis black 800mg buy levitra cialis viagra

queennaky

25.02.2020 at 3:44 pm

buy viagra quick delivery discount levitra pills how to buy cheap cialis

queennaky

28.02.2020 at 12:22 am

cialis buy online generic cheapviagratablets.com buy brand levitra online

dicas lotofacil

28.02.2020 at 4:18 pm

como ganhar na lotofacil acertar na lotofacil ganhar na lotofacil como ganhar na lotofacil de verdade como ganhar na lotofacil sempre como ganhar na lotofacil 2020 como ganhar na lotofacil 100 garantido dicas lotofacil como acertar na lotofacil dicas para ganhar na lotofacil

como acertar na lotofacil

28.02.2020 at 7:38 pm

como ganhar na lotofacil acertar na lotofacil ganhar na lotofacil como ganhar na lotofacil de verdade como ganhar na lotofacil sempre como ganhar na lotofacil 2020 como ganhar na lotofacil 100 garantido dicas lotofacil como acertar na lotofacil dicas para ganhar na lotofacil

queennaky

01.03.2020 at 1:54 am

order viagra nz cheap cialis drug buy viagra professional

queennaky

02.03.2020 at 8:57 pm

order viagra uk cheap cialis levitra canadian online pharmacy viagra

queennaky

05.03.2020 at 5:24 pm

cheap levitra in uk cheap viagra buy cialis vegas

queennaky

11.03.2020 at 10:54 pm

site es cheap viagra viagra without doctor prescription – cialis sales history

LisaTal

12.03.2020 at 2:51 pm

synthroid generic

queennaky

14.03.2020 at 5:39 pm

viagra cost generic viagra – buy quality viagra online

queennaky

17.03.2020 at 11:12 am

buy generic viagra cialis levitra generic levitra vardenafil – cheap viagra overnight

queennaky

20.03.2020 at 6:09 pm

cialis discount online generic viagra 100mg – order levitra online no prescription

queennaky

23.03.2020 at 10:16 am

viagra sale brisbane levitra generic – cheap viagra pharmacy

WimTal

24.03.2020 at 4:55 pm

buy tadalafil

queennaky

25.03.2020 at 10:03 pm

cheap viagra in sydney http://hydroxychloroquine24.com – buy plaquenil cheapest cialis au

KiaTal

27.03.2020 at 5:03 am

buy elavil

LisaTal

27.03.2020 at 6:58 am

buy elavil

queennaky

28.03.2020 at 10:28 pm

viagra cheap online http://tadal24ph.com – cialis online safe place to buy generic cialis

Leave a Reply

Відеоматеріали учасників