• 14
Кошман Інна Василівна

Кошман Інна Василівна

Кошман Інна Василівна,
учитель початкових класів
Івангородської філії КЗ «Олександрівське НВО № 2»
Олександрівської районної ради Кіровоградської області

Використання цеглинок ЛЕГО на уроках  навчання грамоти


14 коментарів

Ірина Марченко

08.04.2019 at 4:25 pm

Велике спасибі, Інно Василівно, за Ваш надзвичайно актуальний матеріал, адже LEGO-конструктор спонукає працювати в рівній мірі, і голову, і руки учня. Конструктор допомагає дітям втілювати в життя свої задумки, будувати і фантазувати, захоплено працюючи і бачачи кінцевий результат. Він дозволяє вчитися граючи і навчатися в грі, що і вимагає НУШ. А особливо велика подяка за те, що ви практично продемонстрували, як застосовувати конструктор на уроках навчання грамоти, які ігри можна використовувати для формування навичок свідомого та швидкого читання, як можна поєднати LEGO і ейдетику. Творчих Вам успіхів!

Ірина

08.04.2019 at 4:51 pm

Найяскравіші враження від пергляду Вашого відео з обміну досвідом – це діти, для яких Lego не просто забавка, а серйозний інструмент для навчання. Дякую за практичну роботу з використання LEGO. Інформація актуальна і наразі , дякую , з цеглинками цікаво працювати і під час вивчення нової теми , і під час закріплення матеріалу. Завдяки цим вправам дитина розвиває увагу, здатність зосередитись,пам*ять, мислення, а, найголовніше, почуття впевненості в собі. Інно Василівно, цілком згодна з Вами, що LEGO допомагає дітям втілювати в життя свої задуми, будувати і фантазувати, захолено працювати і бачити кінцевий результат. Творчих успіхів Вам!

Тетяна

08.04.2019 at 5:12 pm

Дуже актуальна тема. Вчитель запропонувала цікаві ігри та завдання з використанням лего,які дають можливість розвивати творчість, уяву, мислення, пам’ять учнів. Обов’ язково буду використовувати цей матеріал. Дуже дякую!

Світлана Стеба

08.04.2019 at 5:43 pm

Щиро дякую Інні Василівні за прекрасний досвід та змістовне викладення надзвичайно актуальної теми для сьогодення. Адже формування літературної компетентності у молодших школярів є наскрізною темою всього періоду навчання, і надто є проблемою у сучасному житті, “начиненому” новітніми технологіями. З викладеного матеріалу видно, що Ваша така робота з учнями є системною і, головне, цікавою для дітей. Тому і результативність буде високою. Бажаю Вам і надалі гарних успіхів у роботі, творчості та натхнення!

Олена

08.04.2019 at 6:21 pm

Дуже цікавий матеріал. Все просто та доступно. Дякуємо за матервал. Адже важливо переймати досвід колег та впроваджувати НУШ.

Наталія

08.04.2019 at 6:58 pm

Дякую , Інно Василівно, за дуже цікаві та змістовні напрацювання, які допомагають дітям легко і, головне, цікаво засвоїти матеріал. Це розвиває в них увагу, творчі здібності, фантазію. Весь матеріал пронизаний ейдетикою.Бажаю творчого натхнення та успіхів!

Шабанова С. П. ЗОШ I – IIIст. №4

08.04.2019 at 7:50 pm

Дякую , Інно Василівно, за цікавий матеріал, який допоможе кожному вчителю впроваджувати в практику новітні технології. Ігри з цеглинками допомагають розвивати увагу. зосередженість .мислення, і, головне, лнгко засвоїти матеріал.Бажаю творчого натхнення та успіхів у важкій , але цікавій праці!

Вікторія

08.04.2019 at 9:25 pm

Дякуючи вашому виступу я бачу, що переймаєтесь проблемою як зробити урок не просто змістовним, а насправді цікавим для дітей? Це одне з ключових запитань, яке ставить собі кожен вчитель. Відповідь – перетворити урок на захопливу гру!«Шість цеглинок» — це технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити. З вашого досвіду видно, що через гру діти зможуть навчитися таких важливих, передбачених НУШ умінь, як, наприклад, вирішення проблемних завдань. Дякую за ваше бажання поділитися досвідом!

Чухрій Н.І.

08.04.2019 at 9:27 pm

Щиросердечно вдячна Інні Василівні за цікавий матеріал. Саме ігри з використанням лего на уроках навчання грамоти, допомагають дитині навчатися легко, формувати навички швидкого і свідомого читання. Буду використовувати у своїй роботі рекомендовані ігри. А Вам, Інно Василівно, творчих успіхів і натхнення у роботі.

Буріко Т.М.

08.04.2019 at 10:26 pm

Дякую ! Цікавий матеріал,Він допоможе впроваджувати в практику нові освітні технології.

Скрипник І.М,

09.04.2019 at 12:01 am

Вдячна за цікавий матеріал. Все просто та доступно.
Бажаю творчого натхнення та успіхів у важкій праці.

Лєщенко Олена

10.04.2019 at 8:39 pm

Дякую, Інна Василівна, дуже цікавий матеріал. Із задовоенням буду використовувати на уроках. Ва бажаю творчих успіхів та натхнення в роботі.

Юлія Миколаївна

11.04.2019 at 11:50 pm

Інно Василівно, дякую за цікавий матеріал. З викладеного матеріалу видно, що Ваші методи з учнями є системними і, головне, цікавими для дітей. Вони із задоволенням конструюючи засвоюють навчальний матеріал. Бажаю творчого натхнення та успіхів у важкій праці.

Валентина.

21.04.2019 at 12:27 pm

Дякую за дуже цікаву інформацію. Поради дійсно корисні та дієві! Творчих успіхів Вам !!!

Leave a Reply

Відеоматеріали учасників