Скрипка Ганна Володимирівна

старший викладач кафедри теорії і методики середньої освіти КЗ "КОІППО імені Василя Сухомлинського"

Інструменти для створення персонального сайту вчителя

Сьогодні створення персонального сайту вчителя – вже не данина моді, а необхідність, оскільки на власному веб-ресурсі кожен може розповісти всім про свій цікавий досвід та власні “родзинки” у викладанні предмету, обмінюватися цікавою та корисною інформацією з колегами, учнями та їхніми батьками. Як створити сайт? Який інструмент для цього використати? Пропоную ознайомитися з найбільш популярними:

1. Сайти Google – один із найпростіших та найзручніших інструментів, доступний кожному. У користувача немає обмежень на кількість сайтів: можна створити персональний сайт, сайт класу чи методоб’єднання, сайт конференції чи літнього табору та багато іншого! В сайт Google з легкістю можна вбудувати документи, відео, презентації, карти, календарі, онлайнові інтерактивні вправи, сервіс має україномовний інтерфейс, є офіційна інструкція.

2.Tilda – доступний сервіс, з допомогою якого будь-хто може створити ефектний сайт. Ресурс містить достатню кількість шаблонів, є можливість редагувати окремі блоки, в наявності величезна бібліотека блоків – обкладинок, фотогалерей, фонових відео та інші. Перевагами є також підключення платіжних систем, SEO-оптимізація, можливість створення лендінгів та лонгридів, підключення власного хостінгу. Для новачків є підготовлені інструкції,  підручники зі створення та налаштування сайтів та маркетингу, регулярно організовуються вебінари. Головним недоліком ресурсу Tilda є те, що він умовно безкоштовний – безоплатно можна створити всього один сайт, але якщо ви бажаєте обмежитися створенням всього одного сайту, то це не є проблемою. 

3.Wix не випадково набув своєї популярності серед користувачів, а особливо серед педагогів. З-поміж сотень дизайнів сайтів вчитель може обрати сайт-резюме, онлайн-візитівку, персональну сторінку, сайт-портфоліо та багато інших. Категорія “Освіта” містить шаблони сайтів навчальних закладів, класів, гуртків, творчих студій, репетиторів тощо. Зручний конструктор, можливість створення декількох сайтів, сучасні шаблони – все це робить ресурс Wix незамінним помічником сучасного вчителя. Додаткові функції (збільшений об’єм пам’яті, безкоштовний хостинг, більша кількість шаблонів та інші) доступні власникам преміум-акаунтів. Плюсом цього ресурсу є наявність докладних інструкцій зі створення та редагування сайтів.

4. Webnode – сервіс для тих, хто бажає швидко створити ефектний сайт з використанням сучасного шаблону. Перевагами сервісу є простота онлайнового конструктора, величезна кількість шаблонів, пошукова оптимізація, відсутність реклами, можливість створювати сайт на власному домені, підтримка користувачів та багато інших. Мінусом Webnode є обмеження у використанні дискового простору тими, хто використовує сайт безкоштовно.

Звісно, цей перелік є далеко не повним, оскільки не менш простими та зручними є й інші інструменти – Emaze, Jimdo, uKit та багато інших. Вибір за вами!

 

40 Комментарии

Add a Comment
 1. Пінгбек: 298cn54mr25cnt5nctrw
 2. Пінгбек: farming simulator 19 mods
 3. Пінгбек: zippydl
 4. Пінгбек: Brazzers Hqporner
 5. Пінгбек: online casinos nj
 6. Пінгбек: farming simulator 19 mods
 7. Пінгбек: homepage
 8. Пінгбек: online chat project
 9. Пінгбек: Haroon ur Rasheed columns
 10. Пінгбек: Maegan Mcevoy
 11. Пінгбек: https://credits.us.org/
 12. Пінгбек: cycling
 13. Пінгбек: Manifestation Magic
 14. Пінгбек: poker online
 15. Пінгбек: Demeter Fertility
 16. Пінгбек: Layarkaca21
 17. Пінгбек: poker online
 18. Пінгбек: 123Movies
 19. Пінгбек: Golden Corral Prices
 20. Пінгбек: TECNICO
 21. Пінгбек: Power Efficiency Guide
 22. Пінгбек: jasa view youtube
 23. Пінгбек: Cheap Air Jordans
 24. Пінгбек: 15 Minute Manifestation
 25. Пінгбек: tobacco online australia
 26. Пінгбек: seo
 27. Пінгбек: bat removal
 28. Пінгбек: Film Sub Indo
 29. Пінгбек: wildlife removal
 30. Пінгбек: 123Movies
 31. Пінгбек: plot functions/index

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


8 + чотири =

Скрипка Ганна Володимирівна © 2014 Frontier - Бодибилдинг