Сонце у творах світової літератури: навчально-методичний посібник

Небеленчук І. О. Сонце у творах світової літератури: навчально-методичний посібник. – К. : ТОВ «Праймдрук», 2012. – 249 с.

У посібнику подаються загальні відомості про богів Сонця в основних язичницьких культурах: єгипетській, грецькій, римській, скандинавській, кельтській, слов’янськкій, а також індуїстській, індіанській, китайській. Зосереджується увага на символічному значенні чисел, кольорів, предметів, звірів і птахів, які супроводжували бога Сонця та які знаходять місце у творах світової міфології. Розкривається образ сонця у міфах народів світу, «Слові о полку Ігореві», творах Ф. Ассизького, Т. Кампанелли, К. Бальмонта, І. Северяніна, В. Маяковського, Б. Грінченка, М. Коцюбинського, В. Винниченка, П. Тичини, М. Горького, І. Драча, Л. Костенко та інших. Завдання практичного характеру спрямовані на вміння аналізувати твори світової літератури українських,зарубіжних, російських авторів.

Посібник адресований учителям-практикам, студентам філологічних факультетів, а також учням профільних класів гуманітарного спрямування.

Залишити відповідь