Сертифікати учасників ХІІ Хмурівських читань

Сертифікати учасників ХІІ конференції «Хмурівські читання»

Завантажити СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА

СПИСОК УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ:

  • Категорія: СЕКЦІЯ-1

    • АСТАНОВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
    • БАРАНОВА СВІТЛАНА ЛЕОНІДІВНА
    • БОНДАР ІРИНА ЮРІЇВНА
    • БОНДАРЕНКО ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
    • БОНДАРЄВА НЕЛЯ ПЕТРІВНА
    • БОНДАРЧУК ОКСАНА МИХАЙЛІВНА
    • БУЗЬКО ВІКТОРІЯ ЛЕОНІДІВНА
    • БУНКЕВИЧ ОЛЕНА ВАДИМІВНА
    • ВИСОЦЬКА ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА
    • ГОНЧАРОВА ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА
    • ГОНЧАРУК ВІТАЛІЙ ДМИТРОВИЧ
    • ГОНЧАРУК ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА
    • ГРЕСЬКО АЛІНА ОЛЕКСАНДРІВНА
    • ГРИЦЕНКО НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
    • ГРЯЗНОВА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
    • ГУЩИНА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
    • ДЕНИСЕНКО АЛЬОНА ОЛЕКСАНДРІВНА
    • ДЕНИСЕНКО СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА
    • ЖУКОВА ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
    • ЗАЙЦЕВА ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА
    • КАЛАШНИК ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА
    • КУРЛОВА ОКСАНА МИХАЙЛІВНА
    • ЛИЧКО ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
    • ЛУЧАНОВ ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
    • ЛУЧАНОВА ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА
    • МАКАРЕНКО ІРИНА АНАТОЛІЇВНА
    • НЕЛЕНЬ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ
    • ОЛІЙНИК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
    • ОЛІЙНИК ТАМАРА МИХАЙЛІВНА
    • ОХОТНИК ГАЛИНА ГРИГОРІВНА
    • ПОТАПОВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА
    • ПРАВИЙ ВІКТОР ПАВЛОВИЧ
    • РІЗАНОВА ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА
    • РОБОТА НАДІЯ АНАТОЛІЄВНА
    • СЕМЕНЮК ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
    • СІКАЧ ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
    • СКОРОХОД ТЕТЯНА ЮРІЇВНА
    • ТАРОВИК ОЛЬГА ІВАНІВНА
    • ТИМОШЕНКО АЛЬОНА ОЛЕКСАНДРІВНА
    • ТИНЕНИК ІРИНА БОРИСІВНА
    • ТКАЧЕНКО РУСЛАН ПАВЛОВИЧ
    • ФІЛІПЕНКО ІННА ВАЛЕРІЇВНА
    • ЧУМАК АНАСТАСІЯ ІВАНІВНА
    • ШВЕРНЕНКО ЮРІЙ ІВАНОВИЧ, ШВЕРНЕНКО ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
    • ШЕСТАКОВСЬКА НАТАЛЯ МИКОЛАЇВНА
    • ШИЛО СВІТЛАНА ІВАНІВНА
    • ШИНКОВЕНКО СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА
    • ШУТКА ОКСАНА БОГДАНІВНА
    • ЯРОВА ВІТА ВІКТОРІВНА
  • Категорія: СЕКЦІЯ-2

    • АНОШКІНА ГАЛИНА ГРИГОРІВНА
    • АХМЕДОВА ЮЛІЯ НОДІРЖОНІВНА
    • БАНДЮК АЛЬОНА ВОЛОДИМИРІВНА
    • БЕЛЬСЬКА АНТОНІНА ВАЛЕРІЇВНА
    • БІЛОКРИЛА НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА
    • БОРОВІЦЬКА МАРІЯ ВАСИЛІВНА
    • БУНЧАК НАТАЛІЯ ВІТАЛІЇВНА
    • БУРДЕЙНА ЛЮБОВ ІВАНІВНА
    • БУРЯК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ
    • ВІДІБОРЕНКО ІННА ВОЛОДИМИРІВНА
    • ВОРОНКОВА СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА
    • ГАРКУША ОЛЬГА СЕРГІЇВНА
    • ГОРОБЕЦЬ ЛЮДМИЛА АНТОНІВНА
    • ГУБЕНКО ГАЛИНА ЮРІЇВНА
    • ГУЛАК СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА
    • ГУЛИЧКО ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА
    • ДИКА СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА
    • ДУБОК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
    • ДУНЯШЕНКО НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
    • ЗАЄЦЬ ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА
    • КОВАЛЬОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА
    • КОЛІСНИК НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
    • КУШНЯР АЛЛА ПАВЛІВНА
    • ЛІСЕВИЧ ЛАРИСА ВАЛЕРІЇВНА
    • ЛУНЬОВА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА, РОМАНИЧ НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
    • МАРАНСЬКА ІРИНА АНДРІЇВНА
    • МАРАХОВСЬКА ТАМАРА МИКОЛАЇВНА, НЕДЛІНСЬКА ВАЛЕНТИНА АНТОНІВНА
    • НАСИПАЙКО ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА
    • ОНИЩЕНКО СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА
    • ПАНАСЮК НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
    • ПАНЧЕНКО НАДІЯ ВАСИЛІВНА
    • ПАНЧЕНКО ОКСАНА МИКОЛАЇВНА
    • ПАХОМОВА СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА
    • ПОЛЯКОВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА
    • ПРАВОСУДЬКО ГАННА МИХАЙЛІВНА
    • ПРИШЛЯК ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
    • РОСКОС ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
    • САЙКО АЛЬОНА АНАТОЛІЇВНА
    • САЛАМАХА ІННА ЮРІЇВНА
    • СЕМЕЗ ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА
    • СКУРЕНКО ЛАРИСА ЛЕОНІДІВНА
    • СЛОБОДЯНИК ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
    • СУСІДКО ІННА АНАТОЛІЇВНА
    • ФЕДОРЕНКО ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
    • ШИШКЕВИЧ ОКСАНА МИКОЛАЇВНА
    • ШОВЕНКО ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
  • Категорія: СЕКЦІЯ-3

    • БЕЗКРОВНА ІННА МИКОЛАЇВНА
    • БЕРЕЖИЛЕНКО ТЕТЯНА ОЛЕКСІЇВНА
    • ВАСИЛЬЄВА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА
    • ЄВСЕЄВА ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА, ГЛУШКО ЮЛІЯ ЮРІЇВНА
    • КАЛАШНИК ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
    • КІРЕЄВА ТАМАРА СПИРИДОНІВНА
    • ЛИТВИНЕНКО ОЛЬГА ВАЛЕНТИНІВНА
    • ЛУЦЕНКО АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
    • ЛЮТИНСЬКА МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
    • СКРИПКА ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА
    • СЛИВЧУК НАДІЯ МИХАЙЛІВНА
    • ШВЕЦЬ АННА ОЛЕГІВНА
    • ШЕВЧЕНКО АЛІНА ВАСИЛІВНА