В період роботи Інтернет-конференції всі учасники можуть коментувати  представлені тези доповідей своїх коллег (задавати питання, залишати свої відгуки,  пропозиції, враження тощо), та  обов’язково приймати участь в обговоренні своїх матеріалів (якщо будуть питання саме до автора).

Як залишити коментарі ?

...

В кінці кожної доповіді є форма «Оставить комментарий». Ви можете залишити своє повідомлення використовуючи саме цю форму.

Як швидко я побачу свій коментар?

В період роботи конференції модерація коментарів буде проходити дуже швидко в режимі On-Line. Після заповнення форми свій коментар Ви побачите майже миттєво. В подальшому, з метою захисту від спам роботів, всі коментарі, перед публікацією на сторінках блогу конференції, будуть проходити попередню модерацію.

Як  переглянути останні коментарі?

Для одночасного перегляду всіх коментарів треба знайти "XML стрічки", як вони виглядають показано на скріншоті, та натиснути на посилання "Комментарии".

За підсумками коментування  (достатня кількість змістовних питань та відповідей) учасники конференції отримають сертифікати участі в конференції.