Упродовж чотирьох років, завдяки обласного конкурсу «Проектування ІТ-контенту сучасного уроку», ми знайомилися з учителями, які творчі та креативні у своїй роботі, сформували чіткі системи методики організації навчально-виховного процесу.

Цього року в останнє відбувся очний етап обласного методичного огляду-конкурсу «Проектування ІТ-контенту сучасного уроку». проведений конкурс для вчителів основної та старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів на виконання наказу управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації від 30.06.2011р. № 310 «Про проведення обласного методичного огляду-конкурсу «Проектування ІТ-контенту сучасного уроку».

Конкурс дозволив нам упорядкувати репозитаріум технологічних моделей уроків учителів Кіровоградської області у трьох напрямах:

- Методична ефективність використання ІТ-контенту як засобу формування та вдосконалення предметної компетентності учнів на уроці;

- Методична ефективність використання ІТ-контенту як засобу організації та забезпечення самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроці;

- Розробка ІТ-контенту уроку з використанням програмного засобу SMART Notebook для організації інтерактивної взаємодії на занятті.

За результатами конкурсу упорядкована серія методичних посібників:

Проектування сучасного уроку та його ІТ-контенту. Випуск 1 : метод. посіб. / за наук. ред. Л. Голодюк. – Кіровоград: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2012. – 88  с.

Проектування сучасного уроку та його ІТ-контенту. Випуск 2 : метод. посіб. / за наук. ред. Л. Голодюк. – Кіровоград: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2013. – 76 с.

Проектування сучасного уроку та його ІТ-контенту. Випуск 3 : метод. посіб. / за наук. ред. Л. Голодюк. – Кіровоград: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2014. – 84 с.

Проектування сучасного уроку та його ІТ-контенту. Випуск 4 : метод. посіб. / за наук. ред. Л. Голодюк. – Кіровоград: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2015. – 72 с.

Вказані посібники та ІТ-контент до них розміщений на сайті «Проектування сучасного уроку та його ІТ-контенту» за адресою https://sites.google.com/site/proektuvannauroku/

Кафедра теорії і методики середньої освіти дякує всім учасникам конкурсу та методичним кабінетам (центрам) відділам/управлінням освіти райдержадміністрацій/міських рад за підтримку та популяризацію конкурсу.

Отзыв ожидает одобрения модератора

Эта запись имеет 2 отзывов, ожидающих модерации...

Оставить комментарий


Ваш email адрес не будет показан на сайте.

Ваш URL будет показан.
(Заменить прерывания строк на <br />)
(Имя, email и сайт)
(Разрешить пользователям посылать вам сообщения (ваш email не отображается).)