Issue time14:48:00, от Кафедра Email 2238 просмотров
Рубрики: Методична скарбничка вчителя

З 14 по 25 березня 2016 року на базі нашого закладу проходили курси підвищення кваліфікації. На конференції з обміну досвідом Любов Миколаївна Яковюк презентувала тему "Математика і образотворче мистецтво" (матеріали представлені на даному блозі). Тема зацікавила присутніх. Різнокольоровий візуальний ряд, задачі прикладного змісту, нові ідеї... Що може бути краще?

Пропоную послухати і задуматися: "Що таке число!?"

Музика є мистецтвом числа, часу і руху. Вона дає не тільки ідеальне число, але і його реальне втілення у часі, і не тільки реальне втілення числа у часі, але й якісне уречевлювання цього втіленого у часі числа, тобто рух (Олексій Лосєв)

Чарівний дар!!!

Issue time15:38:00, от Кафедра Email 1353 просмотров
Рубрики: ІКТ-супровід

Упродовж чотирьох років, завдяки обласного конкурсу «Проектування ІТ-контенту сучасного уроку», ми знайомилися з учителями, які творчі та креативні у своїй роботі, сформували чіткі системи методики організації навчально-виховного процесу.

Цього року в останнє відбувся очний етап обласного методичного огляду-конкурсу «Проектування ІТ-контенту сучасного уроку». проведений конкурс для вчителів основної та старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів на виконання наказу управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації від 30.06.2011р. № 310 «Про проведення обласного методичного огляду-конкурсу «Проектування ІТ-контенту сучасного уроку».

Конкурс дозволив нам упорядкувати репозитаріум технологічних моделей уроків учителів Кіровоградської області у трьох напрямах:

- Методична ефективність використання ІТ-контенту як засобу формування та вдосконалення предметної компетентності учнів на уроці;

- Методична ефективність використання ІТ-контенту як засобу організації та забезпечення самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроці;

- Розробка ІТ-контенту уроку з використанням програмного засобу SMART Notebook для організації інтерактивної взаємодії на занятті.

За результатами конкурсу упорядкована серія методичних посібників:

Проектування сучасного уроку та його ІТ-контенту. Випуск 1 : метод. посіб. / за наук. ред. Л. Голодюк. – Кіровоград: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2012. – 88  с.

Проектування сучасного уроку та його ІТ-контенту. Випуск 2 : метод. посіб. / за наук. ред. Л. Голодюк. – Кіровоград: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2013. – 76 с.

Проектування сучасного уроку та його ІТ-контенту. Випуск 3 : метод. посіб. / за наук. ред. Л. Голодюк. – Кіровоград: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2014. – 84 с.

Проектування сучасного уроку та його ІТ-контенту. Випуск 4 : метод. посіб. / за наук. ред. Л. Голодюк. – Кіровоград: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2015. – 72 с.

Вказані посібники та ІТ-контент до них розміщений на сайті «Проектування сучасного уроку та його ІТ-контенту» за адресою https://sites.google.com/site/proektuvannauroku/

Кафедра теорії і методики середньої освіти дякує всім учасникам конкурсу та методичним кабінетам (центрам) відділам/управлінням освіти райдержадміністрацій/міських рад за підтримку та популяризацію конкурсу.

Issue time08:51:00, от Кафедра Email 769 просмотров
Рубрики: ІКТ-супровід

Запити суспільства, зміни в освіти зумовлюють пошуки шляхів трансформування освітнього процесу, які знаходять своє відображення в освітніх інноваціях, що поширюються внаслідок інноваційної освітньої діяльності. Творче зростання, формування педагогічної майстерності кожного учасника педагогічного процесу, надання вчителеві свободи творчого вибору форм, методів, засобів навчання спричиняє до пошуку шляхів представлення, поширення та обговорення педагогічного досвіду.

Пропонуємо Вашій увазі узагальненні матеріали досвіду роботи вчителів математики, які здійснювали підвищення кваліфікації у переод з 14 квітня по 24 квітня 2015 року.

Ознайомлення із змістом матеріалів та їхнє публічне обговорення стануть якісним показником оцінки інноваційного бачення вчителем шляхів оновлення методичного супроводу викладання математики.

Перехід на сайт з розміщеними матеріалами.

Issue time14:03:00, от Кафедра Email 1087 просмотров
Рубрики: ІКТ-супровід

Реалізація Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти (редакція 2011 року) потребує від учителя оновлення не тільки теоретичних знань. Зміни у методиці викладання предмету сприяють удосконаленню роботи щодо проектування уроку, зокрема, зміні форми опису уроку (конспекту уроку), шляхом підсиленого висвітлення суб'єкт-суб'єктної взаємодії під час організації навчально-виховного процесу.

Пропонуємо конспект уроку інформатик у 9 класі, який змодельований на компетентнісно зорієнтованих засадах.

Автор: Цибуля Наталя Олександрівна, вчитель інформатики комунального закладу «НВО «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 20 – ДЮЦ «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

Вложения:

Issue time11:51:00, от Кафедра Email 1223 просмотров
Рубрики: ІКТ-супровід

У сучасних умовах реформування освіти відбувається усвідомлення її цінності і практичної значущості. У результаті цього значно зростають вимоги до якості освітньої підготовки школярів. Вчитель у таких умовах стоїть перед необхідністю вдосконалення всіх сторін процесу навчання через самоудосконалення.

Пропонуємо конспект уроку геометрії «Середні пропорційні відрізки в  прямокутному трикутнику»  (8 клас) Курлової Оксани Михайлівни, переможця обласного методичного огляду-конкурсу «Проектування ІТ-контенту сучасного уроку» у номінації «Розробка ІТ-контенту уроку з використанням програмного засобу Notebook для організації інтерактивної взаємодії на занятті», учителя математики Первозванівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

Вложения:

Коло наукових інтересів


проблеми дидактики середньої школи; впровадження інформаційно-комунікаційних технологій навчання у навчальний процес; технологічні аспекти фахової підготовки вчителів.

Декабрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 << <   > >>
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Поиск

Статистика блогу

timso.koippo.kr.ua

tel:(0522)32-24-78
Powered by b2evolution