Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у обласному конкурсі "Від дослідницької компетентності педагога до навчально-дослідницьких умінь дітей".

Метою конкурсу є : сприяння творчій професійно-дослідницькій діяльності освітян; підтримка творчих ініціатив педагогів у напрямі формування в дітей дошкільного, молодшого шкільного та підліткового віку навчально-дослідницьких умінь; популяризація досвіду вихователів дошкільних навчальних закладів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів шляхом оприлюднення найкращих розробок навчально-дослідницьких завдань у розділі «Барви пізнання» сайту Національного центру «Мала академія наук України».

Предмет конкурсу: навчально-дослідницьке завдання або система навчально-дослідницьких завдань, які пропонуються для проведення з дітьми  дошкільного, молодшого шкільного та підліткового віку в навчальний та позанавчальний час.

Учасники конкурсу :

Конкурс проводиться на добровільних засадах. У ньому можуть брати участь вихователі дошкільних навчальних закладів, учителі, психологи, учні та їхні батьки різних регіонів України. Обмежень щодо кількісного складу учасників конкурсу немає.

Прийом матеріалів триває до 28 лютого 2015 року.

Методичні рекомендації щодо оформлення та подання матеріалів на конкурс розміщені у прикріпленному нижче файлі nakaz.pdf.

З усіма пиатннями щодо участі у конкурсі звертайтеся за адресою colorscognition@gmail.com


Вложения: