Issue time09:38:00, от Кафедра Email 2204 просмотров
Рубрики: Події

 

Кожний черговий ювілей незалежності України – це гарний привід згадати імена борців за державний суверенітет. Ліну Костенко колись попросили відповісти на питання: чи є українці нацією? Відповідь була такою: якби українці не були нацією, то вони давно б уже були не українці! Як влучно! Бо в українця завжди був вибір ким йому бути: росіянином, поляком, турком, чехом, угорцем… Часом малоросом, хохлом… На початку ХХІ ст. з’явилася нова альтернатива бути новоросом! Отже, вибір був завжди і нерідко етнічні українці спокушалися цим, тому й з’являлися покручі та яничари серед нашої нації, тому й таким важким, довгим та суперечливим є шлях до незалежності та ефективної комфортної держави!

«Наша земля – наші герої!» | 25 річниця незалежності України

Отже, якби українці не були нацією, то вони б давно вже були не українці… Сумно… Ліна Костенко продовжує: «Одначе був же якийсь божественний вітер, який кидав покоління за поколінням у боротьбу за цей шматок землі, яку Бог подарував українцям!» Важко не погодитися з думками геніальної Ліни Костенко. Тому й гасла, які поширилися нині на хвилі боротьби за незалежність містять обов’язкову згадку про Героїв. «Героям Слава! Герої не вмирають!»

Нижче пропонується підбірка матеріалів про борців за незалежність України ХХ ст., яка точилися на українських «кривавих землях», затиснутих між двома тоталітаризмами. Переважно це дослідження автора про маловідомих постатей Української революції 1917 – 1920-х рр., яка переросла у війну за незалежність проти російських та польських окупантів. Тривалий час ці постаті були маловідомими, а пам’ять про них спаплюжена, тому завдання нащадків дати об’єктивну оцінку внеску українських борців за незалежність! Гасло «Наша земля – наші герої!» нині як  ніколи є актуальним. Нащадки не відповідальні за минуле, але вони відповідальні за пам’ять про нього!

Cеред рекомендованої для прочитання літератури варто відзначити книги, які висвітлюють інші етапи боротьби за незалежність. Зокрема, «Рух.Початок», а також підбірку матеріалів про героїв АТО.

МАТЕРІАЛИ ПІДГОТУВАВ:
старший викладач кафедри ТіМСО,  кандидат історичних наук, Митрофаненко Ю.С.,
більше матеріалів з теми на блозі Ю.С. Митрофаненка...

Issue time11:38:00, от Кафедра Email 18506 просмотров
Рубрики: Події, Інтернет-конференції

Одним із найважливіших етапів інформатизації освіти є використання у навчально-виховному процесі електронних освітніх ресурсів та технологій. Щоб ефективно використовувати такі електронні ресурси, сучасному вчителю недостатньо просто володіти інформаційно-комунікаційними технологіями, а необхідно також вміти застосовувати нові педагогічні технології, сучасні методи та організаційні форми навчання.

За таких обставин особливої уваги набуває популяризація перспективного досвіду використання електронних освітніх ресурсів вчителів, які вже опанували ці технології на достатньому та високому рівнях і успішно їх використовують у своїй професійній діяльності.

26-30 жовтня 2015 року на блозі кафедри теорії і методики середньої освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбулася науково-практична інтернет-конференція «ХІ Хмурівські читання» з проблеми: «Технологія фахової майстерності: електронні освітні ресурси та технології».

Роботи на конференцію надіслали 113 учасників із 15 районів Кіровоградської області та 4 міст обласного значення.

Для учасників працювали 3 секції:

 1. Використання електронних освітніх ресурсів у процесі викладання природничо-математичних дисциплін.
 2. Використання електронних освітніх ресурсів у процесі викладання гуманітарних дисциплін.
 3. Використання електронних освітніх ресурсів у процесі викладання предметів освітньої галузі «Технології».

Презентовані учасниками матеріали викликали жваве обговорення. За весь час проведення конференції на блозі було написано 474 коментарі та рекомендації щодо використання електронних освітніх ресурсів у своїй подальшій педагогічній практиці.

Учасники конференції також мали можливість робити «перепости» представлених матеріалів на свої сторінки у соціальних мережах. По деяким матеріалам кількість «поширень» досягала відмітки 255 перепостів. Загалом учасники інтернет-конференції зробили більше 600 перепостів!

Деякі статистичні данні по блогу конференції за яндекс-метрикою
(подано оригінальні скріншоти з metrika.yandex | фото клікабельне - клікніть для перегляду)

Кафедра теорії і методики середньої освіти дякує всім учасникам ХІ Хмурівських читань, які надіслали тези та долучились до обговорення представлених матеріалів, та методичним кабінетам (центрам) відділів/управлінь освіти райдержадміністрацій/міських рад за підтримку та популяризацію щорічної інтернет-конференції, присвяченої памяті О. Хмури.

За підсумками роботи конференції учасники отримали електронні сертифікати,  які  розміщені за даним посиланням - http://timso.koippo.kr.ua/hmura11/sertyfikat-uchasnyka/ .

Інформацію підготував Макада І.І., лаборант кафедри теорії і методики середньої освіти

Issue time13:22:00, от Кафедра Email 1899 просмотров
Рубрики: ТіМСО, Події, Інтернет-конференції

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі обласної
науково-практичної Інтернет-конференції (ХІ Хмурівські читання) з проблеми
«Технологія фахової майстерності: електронні освітні ресурси та технології»,
яка відбудеться 26-30 жовтня 2015 року

Напрями роботи:

 

 1. Використання електронних освітніх ресурсів  у процесі викладання природничо-математичних дисциплін.
 2. Використання електронних освітніх ресурсів  у процесі викладання гуманітарних дисциплін.
 3. Використання електронних освітніх ресурсів у процесі викладання предметів освітньої галузі «Технології».

Хід конференції: автор тез не має потреби приїздити на місце проведення конференції. Подані ним матеріали розміщуються та обговорюються (з 26 по 30 жовтня 2015 року) на блозі кафедри.

До участі в Інтернет-конференції запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники, керівники навчальних закладів, представники районних (міських) методкабінетів (центрів), учителі.

Умови участі в роботі конференції:

Для включення теми до програми конференції та розміщення змісту тез виступу учаснику необхідно до
19 жовтня 2015 року подати до оргкомітету: заявку на участь, текст виступу за адресою: timso.koippo@gmail.com.

Вимоги до матеріалів виступу (тез) учасника конференції:

 • Тези виступу (до 3 сторінок) готуються у розрізі вказаної тематики конференції.
 • Особливості оформлення тексту: сторінка формату А-4, поля – 2 см з усіх боків, міжрядковий інтервал – 1, гарнітура – Times New Roman, розмір шрифту – 14 кегль, без переносів. Допускається виділення символів (фрагментів тексту) напівжирним шрифтом, курсивом та підкресленням. Уникати набору тексту великими літерами.
 • Розміщення тексту:
  • заголовок великими літерами по центру сторінки;
  • через 1,0 інтервал ім’я та прізвище автора(ів);
  • через 1,0 інтервал анотація українською мовою;
  • через 2,0 інтервали текст тез з одним міжрядковим інтервалом;
  • таблиці в тексті мають бути виконані в Microsoft Excel або Microsoft Word;
  • малюнки зберігаються окремим файлом з роздільною здатністю не менше 300 dpi та розширенням JPEG;
  • ілюстративний матеріал і таблиці повинні мати нумерацію і назву;
  • сторінки тез не нумеруються;
  • посилання на використані джерела подаються у квадратних дужках, зазначається порядковий номер і сторінка цитованого джерела;
  • після тексту тез подаються бібліографія та відомості про авторів.
Issue time15:56:00, от Кафедра Email 1523 просмотров
Рубрики: Події

«Проектування ІТ-контенту сучасного уроку - 2015»

До другого етапу конкурсу були допущені 9 учасників, які набрали найбільшу кількість балів. За результатами заочного і очного етапів конкурсу журі визначило переможців та лауреатів.

Переможці обласного методичного огляду-конкурсу «Проектування ІТ-контенту сучасного уроку»:

У номінації «Методична ефективність використання ІТ-контенту як засобу формування та вдосконалення предметної компетентності учнів на уроці» - Кунашенко Наталія Григорівна, учитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Бобринецька гімназія - загальноосвітня школа I-III ступенів №1»  Бобринецької районної ради Кіровоградської області;

у номінації «Методична ефективність використання ІТ-контенту як засобу організації та забезпечення самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроці» - Бугайова Наталія Анатоліївна, учитель української мови і літератури Новопразької загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Олександрійської районної ради Кіровоградської області;

у номінації «Розробка ІТ-контенту уроку з використанням програмного забезпечення Smart Notebook для організації інтерактивної взаємодії на занятті» - Колісник Василь Олександрович, учитель фізики та математики навчально-виховного комплексу «Долинська гімназія - загальноосвітня школа I-III ступенів №3» та Руденко Валентина Олександрівна, учитель математики Мар'янівської загальноосвітньої школи I-IІI ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області.

Номінація «Методична ефективність використання ІТ-контенту як засобу формування та вдосконалення предметної компетентності учнів на уроці»

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учасника конкурсу

Навчальний заклад, в якому працює учасник конкурсу

Присвоєна категорія конкурсу

1.

Драганець Валентина Миколаївна

учитель математики Староосотської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександрівської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

 

ІІІ місце

2.

Романич Наталія Василівна

методист методичного кабінету відділу освіти Маловисківської районної державної адміністрації

ІІ місце

3.

Кунашенко Наталія Григорівна

учитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Бобринецька гімназія - загальноосвітня школа I-III ступенів №1»  Бобринецької районної ради Кіровоградської області

І місце

Номінація «Методична ефективність використання ІТ-контенту як засобу організації та забезпечення самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроці»

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учасника конкурсу

Навчальний заклад, в якому працює учасник конкурсу

Присвоєна категорія конкурсу

1.

Бугайова Наталія Анатоліївна

учитель української мови і літератури Новопразької загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Олександрійської районної ради Кіровоградської області.

І місце

2.

Романова Майя Миколаївна

учитель географії комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання №25 «Загальноосвітня школа I-III ступенів,

природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

 

ІІ місце

3.

Калашник Олена Анатоліївна

учитель математики Добровеличківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради.

ІІІ місце

Номінація «Розробка ІТ-контенту уроку з використанням програмного забезпечення Smart Notebook для організації інтерактивної взаємодії на занятті»

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учасника конкурсу

Навчальний заклад, в якому працює учасник конкурсу

Присвоєна категорія конкурсу

1.

Бондар Ірина Юріївна та Буран Лілія Миколаївна

учитель математики та інформатики Маловисківської гімназії Маловисківської районної ради Кіровоградської області та учитель англійської мови Маловисківської гімназії Маловисківської районної ради Кіровоградської області

ІІ місце

2.

Руденко Валентина Олександрівна

учитель математики Мар'янівської загальноосвітньої школи I-IІI ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області

І місце

3.

Колісник Василь Олександрович

учитель фізики та математики навчально-виховного комплексу «Долинська гімназія - загальноосвітня школа I-III ступенів №3»

І місце

Пошук по блогу

Науково-методичний інтернет-журнал

Освітній інтернет-навігатор

Інтернет-конференції

Інтернет-конференція
відкрити блог конференції

------------------------------------------------ Інтернет-конференція
відкрити блог конференції

------------------------------------------------ Інтернет-конференція
відкрити блог конференції

------------------------------------------------ Інтернет-конференція
відкрити блог конференції

------------------------------------------------ 04-08 червня 2012 року Інтернет-конференція
відкрити блог конференції

------------------------------------------------ 13 квітня 2011 року Інтернет-конференція
відкрити блог конференції

E-mail - консультація

Skype - консультація

Декабрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 <   >
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

XML ленты

Відвідувачі блогу

timso.koippo.kr.ua

tel:(0522)32-24-78
Powered by b2evolution