ОСВІТНІ ІНІЦІАТИВИ КАФЕДРИ ТІМСО | Використання онлайнових ресурсів для створення тестів та анкет

Адреса презентаційного ролику на YouTube: https://youtu.be/2oiTEpQY0GI 

Мета запровадження ініціативи: Популяризувати перспективний педагогічний досвід з використання онлайнових ресурсів для здійснення оцінювання учнів.

Категорія педагогів, для яких була запроваджена ініціатива: Усі категорії педагогічних працівників.

Дата проведення заходу: Постійнодіюча ініціатива.

Модель або короткий опис ініціативи:

Онлайнові ресурси для створення тестів та анкет – це набір онлайнових інструментів (сайтів з онлайновими редакторами), які допомагають вчителю створювати тести та анкети, а також організовувати опитування та тестування на уроці та вдома. Використання таких сервісів сприяє підвищенню мотивації учнів до навчання, пришвидшує процес оцінювання та обробки результатів, спонукає учнів до більш глибокого вивчення предмета, та навіть здатне перетворити навчання та оцінювання на цікаву гру.

Основні стратегічні завдання: 

  • Дослідити можливості онлайнових ресурсів для здійснення оцінювання учнів з використанням мобільних пристроїв та/або комп’ютерів.
  • Створити умови для розвитку творчого потенціалу особистості педагога шляхом  використання онлайнових ресурсів для здійснення оцінювання учнів.
  • Розробити інструкції по використанню онлайнових ресурсів для створення тестів та анкет, та розмістити їх на блозі викладача.

Результати запровадження ініціативи:

  • Набуття досвіду використання онлайнових ресурсів для створення тестів та анкет педагогами області.
  • Створення умов для успішного використання педагогами та учнями області онлайнових ресурсів для створення тестів та анкет.