Відбувся обласний відеофестиваль педагогічних ідей «ПЕДАГОГІЧНИЙ КРЕАТИВ» !

Обласний відеофестиваль педагогічних ідей "ПЕДАГОГІЧНИЙ КРЕАТИВ"08-12 квітня 2019 року на блозі кафедри теорії і методики середньої освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбувся обласний відеофестиваль педагогічних ідей «ПЕДАГОГІЧНИЙ КРЕАТИВ».

Освітяни нашого регіону взяли активну участь у проведені Відеофесту.
Для участі у відеофестивалі було надіслано
40 відеоматеріалів (один з яких у співавторстві).

Загалом, в обласному заході було зареєстровано 41 учасник, серед яких були представники з 9-ти районів, 2-ох ОТГ та 2-ох міст Кіровоградської області.

  Серед учасників Відеофесту із задоволенням хотілося б відмітити:  викладачів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, працівників ЦМСПС, працівників кафедри теорії і методики середньої освіти  комунального закладу «Кіровоградськиі обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»; а також інших працівників освіти нашого регіону: методистів та завідувачі районних методичних центрів (кабінетів) та  педагогів Кіровоградської області. Найактивнішими були освітяни міста Кропивницького.

 

Матеріали на Відеофесті були представлені у таких номінаціях:

  • Концепція «Нова українська школа» (НУШ): реалії та перспективи;
  • STEAM-технології (наука, технології, світ, арт-мистецтво, математика);
  • ІКТ-технології, використання хмарних технологій (практичний аспект).

Усі матеріали Відеофесту викликали величезну зацікавленість серед  педагогів  регіону й  жваво обговорювалися. Загальна кількість відгуків на відеоматеріали – 496, сто відсотків з яких позитивні.

Загалом, упродовж тижня, матеріали Відеофесту набрали   7747 перегядів.

  Беручи до уваги те, що даний захід у такому форматі проводився вперше, матеріали, надіслані учасниками для участі   у Відеофестивалі педагогічних ідей, були досить якісними і змістовними. Оргкомітет Відеофестивалю “ПЕДАГОГІЧНИЙ КРЕАТИВ” висловлює велику подяку всім освітянам регіону за активну участь і цікаві  відеоматеріали. Сподіваємось і в майбутньому на плідну співпрацю  у сприянні розвитку педагогічної майстерності та креативного підходу до викладацької діяльності.

  Усі учасники Відеофестивалю педагогічних ідей отримали сертифікат учасника, який було надіслано їм на особисту електронну скриньку. Щиро дякуємо за співпрацю!

 

Матеріал підготувала методист кафедри теорії і методики середньої освіти

Яковова Ганна Ярославівна