Відбувся науково-практичний семінар для вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін

«Толерантність у багатокультурному суспільстві в умовах світової політичної кризи»

Сьогодні в КЗ КОІППО імені Василя Сухомлинського науково-методичною лабораторією суспільствознавчих дисциплін та кафедрою теорії і методики середньої освіти відбувається семінар за участю представників інституту «Ткума» (м. Дніпро).

Відбувся науково-практичний семінар для вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін «Толерантність у багатокультурному суспільстві в умовах світової політичної кризи»

Директор цього інституту І. Я. Щупак – кандидат історичних наук, автор підручників, учасник міжнародних комісій з питань узгодження національної пам’яті провів для учасників семінару три лекції, які охоплювали різноманітну тематику: події Другої світової війни, Голокост, створення підручників, оновлення шкільних програм.

Відбувся науково-практичний семінар для вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін

І. Я. Щупак запропонував слухачам семінару свою актуальну лекцію «Пам’ять про Другу світову війну форма сучасної квазі-релігії». Учасники семінару мали можливість поставити питання І. Я. Щупаку та отримали в подарунок книгу «Історія євреїв України» з автографом автора. Крім того вчителі ознайомилися з умовами конкурсу творчих учнівських робіт, які стосуються подій Другої світової війни та отримали запрошення відвідати музей «Історія єврейського народу в Україні» (м. Дніпро), директором якого є Ігор Щупак.

Залишити відповідь