Відбулася обласна науково-практична інтернет-конференція «ХIIІ ХМУРІВСЬКІ ЧИТАННЯ»

23-27 жовтня 2017 року на блозі кафедри теорії і методики середньої освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбулася науково-практична інтернет-конференція «ХIІІ Хмурівські читання» з проблеми: «Технологія фахової майстерності: актуальні питання організації навчання».

У матеріалах конференції представлені 195 робіт педагогічних працівників (учасників).

ВІДБУЛАСЯ ОБЛАСНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ

Для учасників працювали 3 секції:

  1. Актуальні питання організації навчання: природничо-математичні дисципліни.
  2. Актуальні питання організації навчання: гуманітарні дисципліни.
  3. «STEM-освіта: упровадження та перспективи».

Представлені  учасниками матеріали викликали жвавий інтерес й активно обговорювалися . За весь час проведення конференції на блозі обласної інтернет-конференції було написано 758 коментарів, методично-практичних рекомендаціїй та інформаційних повідомлень щодо актуальних питань організації навчання.

Технологія фахової майстерності: актуальні питання організації навчання

Кафедра теорії і методики середньої освіти дякує всім учасникам ХIІІ Хмурівських читань, які надіслали тези та долучились до обговорення представлених матеріалів, а також, методичним кабінетам (центрам) відділів/управлінь освіти райдержадміністрацій/міських рад за підтримку та популяризацію щорічної інтернет-конференції, присвяченої памяті О. Хмури.

За підсумками роботи конференції учасники отримали електронні сертифікати,  які  розміщені за даним посиланням – ЗАВАНТАЖИТИ СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА

Статистично-аналітичний звіт за результатами обласної науково-практичної
інтернет-конференції “ХIІІ Хмурівські читання” підготувала Яковова Г.Я.