Науково-практична інтернет-конференція “ХІІ Хмурівські читання”

ВІДБУЛАСЯ ОБЛАСНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ  «ХIІ ХМУРІВСЬКІ ЧИТАННЯ»

17-21 жовтня 2016 року на блозі кафедри теорії і методики середньої освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбулася науково-практична інтернет-конференція «ХІІ Хмурівські читання» з проблеми: «Технологія фахової майстерності: сучасний інструментарій вчителя».

Роботи на конференцію надіслали 111 учасників

РОЗПОДІЛ УЧАСНИКІВ ЗА РАЙОНАМИ ТА МІСТАМИ

ХIІ ХМУРІВСЬКІ ЧИТАННЯ

Для учасників працювали 3 секції:

  1. Сучасний інструментарій вчителя: природничо-математичні дисципліни.
  2. Сучасний інструментарій вчителя: гуманітарні дисципліни.
  3. Сучасний інструментарій вчителя: освітня галузь «Технології».

РОЗПОДІЛ УЧАСНИКІВ ПО СЕКЦІЯХ

ВІДБУЛАСЯ ОБЛАСНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ

Презентовані учасниками матеріали викликали жваве обговорення. За весь час проведення конференції на блозі було написано 452 коментарі та рекомендації щодо використання сучасних освітніх інструментів у своїй подальшій педагогічній практиці.

Деякі статистичні данні по блогу конференції
(подано оригінальні скріншоти з metrika.yandex | фото клікабельне – клікніть для перегляду)

оригінальні скріншоти з metrika.yandex

Кафедра теорії і методики середньої освіти дякує всім учасникам ХІІ Хмурівських читань, які надіслали тези та долучились до обговорення представлених матеріалів, та методичним кабінетам (центрам) відділів/управлінь освіти райдержадміністрацій/міських рад за підтримку та популяризацію щорічної інтернет-конференції, присвяченої памяті О. Хмури.

За підсумками роботи конференції учасники отримали електронні сертифікати,  які  розміщені за даним посиланням – http://timso.koippo.kr.ua/hmura12/sertyfikaty-uchasnykiv/

Comments

  1. Мені є близькою новітня філософія післядипломної педагогічної освіти в контексті її модернізації; інформаціогенна природа післядипломної педагогічної освіти; проблеми стандартизації післядипломної педагогічної освіти; критерії якості післядипломної освіти педагогічних працівників,тому дуже вдячна А.С.Бику за актуальність і постійний пошук. Творчих успіхів і наснаги. 

         Учитель ЗШ № 10 Шарова А.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *