Про проведення вебінару «STEM-простір: від простого до складного, від ідеї до практики»

Шановні колеги!

   Повідомляємо, що 20 березня 2019 року  відділ STEMосвіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України проводить вебінар «STEM-простір: від простого до складного, від ідеї до практики».
 Метою цього заходу є ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційними освітніми технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, пошуку і підтримки перспективних наукових ідей щодо розвитку STEM-освіти в Україні.

 
Учасники вебінару ознайомляться:
– як крокує STEM-весна: як долучитися до заходів і налагодити партнерські взаємовідносини з різними установами;
– як розбудовувати освітній STEM-простір: ідеї, практичні поради; як мотивувати учнів вивчати STEM-предмети: мозколомні перерви;
– як розвивати інженерно-конструкторські здібності та формувати практичні навички командної роботи у дітей через конкурси, фестивалі, виставки;
– як розробити STEM-урок у партнерстві з вчителем інформатики тощо.
Зареєструватися для участі у вебінарі можна за посиланням (для зручності реєстрації можна змінити на сторінці мову). Приєднатися до трансляції можна за 20 хвилин до початку сесії (пароль «welcome»).
Технічні питання координує: Полякова Наталія Петрівна, (тел. 095-537-49-95, natalypol@yahoo.com ).
Початок вебінару 20.03.2019 року о 15.00, тривалість 1 година 30 хв.
Участь безкоштовна.

Захід відбувається за підтримки партнера Мережева Академія Cisco.
До участі запрошуються обласні/районні координатори з питань STEM-освіти, методисти РУО, НМЦ, педагоги освітніх установ та всі зацікавлені особи.