Вебінар з питань організації та проведення змагань з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House»

Шановні колеги!

  З метою реалізації державної політики і концептуальних засад Нової української школи щодо посилення розвитку освіти наукового спрямування, яка базується на дослідно-орієнтованому навчанні, на поглибленому вивченні профільних предметів і набуття молоддю компетентностей, необхідних для подальшої проектної, дослідно-експериментальної, конструкторської, винахідницької діяльності протягом березня-листопада проводяться Всеукраїнські змагання з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House» спільно з ТОВ «АККОРДГРУП», ТОВ «ІТ-Інтегратор», ТОВ «Видавничий дім «Освіта».

2 квітня 2019 року відбудеться вебінар з питань організації та проведення змагань з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House».
Учасники вебінару докладніше дізнаються:
– що очікує учасників цього року та на які номінації можна подати проекти;
– про умови, етапи та терміни проведення заходів;
– як розробити та підготувати інноваційні, дослідницькі проекти;
– як успішно пройти шлях від ідеї до фіналу змагань;
– чому варто брати учать у змаганнях.

  До участі у вебінарі запрошуємо обласних координаторів з питань розвитку SТЕM-освіти в регіоні з метою вивчення методики проведення змагань з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House», науково-педагогічних працівників, фахівців РУО, НМЦ, педагогів закладів освіти, учнів та їх батьків, зацікавлених осіб.

  Приєднатися до трансляції вебінару можна на сайті змагань за посиланням: http://steam.accord-group.com/.

Початок вебінару 02.04.2019 року о 15.00, тривалість 1 година 30 хв. Участь безкоштовна.

Дізнатися більше та слідкувати за подіями можна на офіційному сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»http://www.imzo.gov.ua, на інформаційному порталі змагань: http://steam.accord-group.com/, мережі Facebook на сторінці групи «Відділ SТЕM-освіти ІМЗО»: https://www.facebook.com/groups/805895179541236/.

Додаткову інформацію можна отримати у координаторів змагань: Кучеровська Вікторія Олександрівна (т. 098-079-68-07, Viktoriya.Kucherovskaya@accord-group.com), Булавська Лариса Геннадіївна (т. 096-874-35-91, stemosvita@gmail.com).