ОГОЛОШЕНО НАЙКРАЩОГО ПЕДАГОГА УКРАЇНИ!

Олександр ЖукПремія Global Teacher Prize Ukraine, на думку організаторів, вже другий рік поспіль підвищує престиж професії вчителя. У 2018 році організатори премії отримали майже 2 тисячі анкет-заявок від українських учителів.

7 жовтня на церемонії в Києві оголошено ім’я найкращого вчителя України за версією Global Teacher Prize Ukraine.

Ним став 29-річний вчитель інформатики Олександр Жук, який працює у Запорізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат «Джерело».

Олександр займається інклюзивною освітою та вивчив жестову мову, разом з дітьми створює роботів та майструє сонячні панелі. Також разом з учнями бере участь у конкурсах та фестивалях, перемагає у змаганнях з усного математичного рахунку «Прангліміне» та займається наукою.

Переможець отримає рік безоплатного навчання від громадської спілки «Освіторія», 250 тисяч гривень та поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2019.

Церемонію нагородження можна переглянути за Посиланням.

Марина ЛютинськаПриємно відзначити той факт, що серед призерів є і наша землячка, вчитель інформатики Солгутівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гайворонського району Кіровоградської області – Лютинська Марина Олександрівна.

Вітаємо Марину Лютинську  з перемогою в номінації «Вчитель-новатор» від Microsoft Ukraine у рамках премії Global Teacher Prize.

Церемонію нагородження можна переглянути за Посиланням.