ВІДБУЛАСЯ ОБЛАСНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ХIV ХМУРІВСЬКІ ЧИТАННЯ»

22-26 жовтня 2018 року на блозі кафедри теорії і методики середньої освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбулася науково-практична інтернет-конференція «ХIV Хмурівські читання» з проблеми: «Технологія фахової майстерності: організація дистанційного навчання».

У матеріалах конференції представлені 79 (із них 3 – у співавторстві) робіт учасників. Всього до написання тез долучились 82 педагогічних та науково-педагогічних працівника.

Надіслані матеріали були опубліковані у чотирьох секціях:

Секція-1 (Практичні аспекти організації дистанційного навчання у процесі викладання природничо-математичних дисциплін).

Секція-2 (Практичні аспекти організації дистанційного навчання у процесі викладання гуманітарних дисциплін).

Секція-3 (Практичні аспекти організації дистанційного навчання у системі післядипломної педагогічної освіти).

У Секції-4 були опубліковані авторські статті з проблем використання дистанційного навчання у початковій школі.

На жаль, у багатьох надісланих на конференцію тезах недостатньо була представлена практична складова основного питання дистанційного навчання.

Але хотілося б відмітити позитивний момент – це активна участь та обговорення матеріалів вчителями початкової ланки освіти.  У цьому році для матеріалів початківців було створено окрему секцію конференції.

Найактивніше взяли участь у Інтернет-конфереції: Кіровоградський р-н (12 надісланих матеріалів), Гайворонський р-н (23 надісланих матеріали) та м. Кропивницький (16 надісланих матеріалів).

Усі представлені  учасниками матеріали викликали жвавий інтерес й активно обговорювалися. За весь час проведення конференції на блозі було написано 241 коментар та рекомендації, щодо використання сучасного освітнього інструментарію у роботі педагогічних працівників.

Щиро дякуємо всім учасникам Обласної науково-практичної інтернет-конференції  «ХIV Хмурівські читання»!

Сертифікат учасника конференції можна завантажити за Данним посиланням.