Для українських вчителів з’явилась можливість взяти участь у Хамданській премії ЮНЕСКО

Премія ЮНЕСКО імені Хамдана бін Рашида Аль-Мактума за видатну практику та діяльність спрямовану на підвищення ефективності роботи вчителів була заснована в 2008 році для підтримки підвищення якості викладання і навчання у досягненні цілей «Освіта для всіх», що є одним з пріоритетів ЮНЕСКО.

Відтепер й українські педагоги можуть взяти участь у конкурсі на здобуття цієї премії. Дана премія присуджується кожні два роки за підтримки Його Високості шейха Хамдана бін Рашіда Аль-Мактума з Об’єднаних Арабських Еміратів.

Преміальний фонд  становить 300 000 доларів США, які будуть порівну поділені між трьома переможцями, чиї проекти спрямовані на підвищення ефективності роботи вчителів у всьому світі. Окрім цього, вони отримують свідоцтва та почесні кубки.

Переможців обирає міжнародне журі, що складається з п’яти видатних професіоналів, відібраних за високий рівень знань і досвіду у викладанні.

Премія буде вручена в шостий раз на церемонії, яка відбудеться під час святкування Всесвітнього дня вчителя в Штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі 5 жовтня 2020 року.

На отримання премії можуть претендувати представники інститутів чи організацій, міжнародні чи національні урядові або неурядові організації, а також представники освітніх або дослідницьких інститутів та місцеві/національні/регіональні спільноти.

Термін прийому заявок – до 1 жовтня 2019 року.

Заявки необхідно надсилати електронною поштою на адресу: teacherprize@unesco.org зі згадуванням в темі «Заявка на премію ЮНЕСКО-Хамдан».

Для подачі заявки необхідно ознайомитися з інструкцією-керівництвом: https://unesdoc.unesco.org/ark:/48223/pf0000367456 ,

формою заявки та формою призначення, які можна знайти та більш детально ознайомитися за адресою джерела інформації:

https://en.unesco.org/teachers/Hamdan-prize.

Остаточний список номінантів затверджуватиме Міністерство освіти і науки та узгоджуватиме його з Національною комісією України у справах ЮНЕСКО та неурядовими організаціями, які діють у сфері компетенції організації.

Секретаріат засновників Премії готовий надати вам будь-яку додаткову інформацію, яка може знадобитись (тел.: +33 1 45 68 23 22 – факс: + 33 1 45 68 56 26; електронна пошта: teacherprize(a)unesco.оrg).