Global Teacher Prize – «Нобелівска премія» для вчителів | ТОП-5 вчителів які поїдуть на Global Education & Skills Forum 2018 у Дубай

Global Teacher Prize Ukraine  відкриває перед українськими педагогами нові можливості  ініціювати  творчій процес та не боятися сучасних технологій  і, як наслідок, покращувати знання дітей та підвищувати  рівень  поваги суспільства до професії вчителя.

Мета загальнонаціонального конкурса – це не тільки популяризація новаторських підходів у  освіті, але підвищити престижність самої професії вчителя.

Переможець Global Teacher Prize Ukraine отримає 100 тисяч гривень, рік безкоштовного підвищення кваліфікації, реєстрацію на світову премію та мандрівку на Global Education and Skills Forum  2018 у Дубаї,  де буде оголошене ім’я найкращого вчителя світу.

Місто чи село, де працює кандидат на звання кращого вчителя країни, та предмет, який він викладає, не мають значення. Едина умова: викладач повинен працювати безпосередньо з учнями та проводити уроки саме в школі.

Спочатку журі, до складу якого увійдуть експерти в галузі освіти, лідери оцінок та інші фахівці, оберають ТОП-20 педагогів. Після комплексної оцінки та розширених інтерв’ю у вересні визначають п’ятірку фіналістів, а у День вчителя назвуть переможця.

Премія для вчителів GlobalTeacherPrizeUkraine назвала ТОП-20 найкращих учителів України, які вийшли у півфінал премії цього року.

GlobalTeacherPrize – це світовий конкурс учителів, які зробили видатний внесок у професію. Премію засновано, щоб підкреслити важливість педагогів і той факт, що в усьому світі їх зусилля варті того, аби бути визнаними на найвищому рівні.

Започаткував її арабський мільярдер Санні Варкі у 2014 році. Нагорода отримується за визначний внесок у професію вчителя й складає 1 млн. доларів. Український етап премії ініціювала громадська спілка «Освіторія» за підтримки Міністерства освіти України.

 ТОП-20 найкращих учителів України за версією премії Global Teacher Prize Ukraine

У цьому році  напівфіналісти, які потрапили до ТОП-20 найкращих учителів України за версією премії Global Teacher Prize Ukraine:

1.  Антоніна Показій   смт. Макарів, математика
2. Владислав Качур   м. Вінниця, англійська та німецька мови
3. Вікторія Биркович   м. Ужгород, початкова школа
4. Галина Загорулько, смт. Краснопавлівка, українська мова та література, основи медіаграмотності
5. Анна Савіцька  м. Червоноград, інорматика, українська  мова, літературне читання в початкових класах
6. Любов Ігнатюк, м. Херсон, біологія та екологія
7. Людмила Желєзняк, Верхній Рогачик, англійська мова
8. Надія Вовченко (Надежда  Вовченко ) м. Черкаси, англійська мова та література
9. Наталя Гладких м.Київ, предмети початкової та середньої школи
10. Наталія Наддур  м. Київ, англійська мова та економіка
11. Оксана Коваленко, м. Чернігів, математика та інформатика
12. Оксана Ратушняк  м. Хмельницький, математика
13. Олександр Чучаєв  м. Благовіщенське Кіровоградська обл., історія та правознавство
14. Ольга Зелінська  м. Львів, початкові класи
15. ПаулПшенічка  м. Чернівці, фізика та астрономія
16. Сегрій Зайцев смт. Опішня, українська мова та література
17. Сергій Хараху  м. Львів, захист Вітчизни
18. Станіслав Федосєєв  м. Київ, математика, логіка, християнська етика
19. Оксана Окулов  смт. Івано-Франкове, хімія
20. Тетяна Веркалець с. Розсошенці, історія

Вітаємо нашого земляка –  Олександра Чучаєва, викладача історії та правознавства з міста Благовіщенське, який потрапив до двадцятки найкращих вчителів України.

Сьогодні, на офіційній сторінці проекту у соціальній мережі Facebook опубліковано імена 5-ти щасливчиків, які поїдуть на Global Education & Skills Forum 2018 у Дубай.

(у довільному порядку):
1. Владислав Качур  із м.Вінниця, англійська та німецька мови
2. Вікторія Биркович  м.Ужгород, початкова школа
3. Наталя Гладких  м.Київ, предмети початкової та середньої школи
4. Паул Пшенічка  м.Чернівці, фізика й астрономія
5. Тетяна Веркалець с.Розсошенці, історія.

Усі вони якнайкраще проявили себе під час самопрезентації, розкрилися в груповій роботі та полонили серця членів журі під час уроку в Усатівському НВК. Саме серед них і є наш переможець або переможниця.

Хто саме отримає премію Global Teacher Prize Ukraine 2017 і приз у розмірі 100 000 гривень – стане відомо вже 7 жовтня на урочистій церемонії нагородження в Києві.

Цікаво те, що у 2017 році Україна вже потрапляла в ТОП-50 Global Teacher Prize: на премію була намінована наша землячка – Ганна Дудич, викладач англійської мови Гімназії №5  ім.  Тараса Шевченка (м. Кропивницького), яка разом зі своїми учнями експериментує на уроках, використовуючи смартфони та  Google Class, проводить міжнародні Skype-конференції у класі.

2015-го року найкращою викладачкою планети визнали американку Ненсі Етвелл. Вона запропонувала викладати літературу у формі воркшопів із читання та письма. 2016-го року мільйон отримала біженка з Палестини  Ханан аль-Харуб. Педагог спеціалізується на навчанні дітей, травмованих у результаті насильства. А 2017-го переможницею стала Меггі Мак Доннел. Вона боролася з проблемою суїциду серед підлітків у віддаленому селі на півночі Канади.

 

Джерело: https://www.facebook.com/GlobalTeacherPrizeUkraine/